Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv. Laptop vásárlás előtt...

Farkas Gábor 0826 kérdése:

Üdv. Laptop vásárlás előtt állok. Nagyon melegszik? Van fekete belőle?

Figyelt kérdés

Egy laptopot szeretnék venni, pontosabban egy asus rog strix scar 3 at néztem ki, amiben i7 9750h gtx1660ti 8-16 gb ram 512ssd található, 120hz es kijelzővel. Sajnos csak a gleccserkék(ezüst) variánst találom de nekem ugye feketében kellene , szóval ha valaki tudna egy rendes linket küldeni azt megköszönném.

Láttam ezt a specifikációt feketében de mivel nincs bele írva a nevébe hogy scar 3 de a képen az van akkor most mi az igaz?

Másodszor ha valakinek van tapasztalata ezzel a laptoppal kapcsolatban megosztaná velem? Mennyire melegszik, és hogy mai játékok alatt mit tud?

Harmadszor ha van jobb alternatíva akkor azt is meghallgatnám.

Elvárásaim a laptop felé:

I7-9750h

1660ti-2060

8-16gb ram

Ssd

120-144 kijelzo, 15,6

A keretem 400k körül van ,lehet kicsit drágább de 500 felé nem mennék.

Válaszokat előre is köszönöm.



2020. okt. 8. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a 90 fok az elég meleg egy processzornál, de az sem semmi, hogy a jobb felső sarka 55 fokig melegszik, itt találod a tesztet:

[link]

2020. okt. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!