Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I5 3570k Processzor - nak...

Gameboy Peti kérdése:

I5 3570k Processzor - nak mennyi a megengedett max hőmérséklete amit bír!? Persze Játék alatt. Gyári hűtő gondolom nem jó ra.Most az van rajt. Általában 75-80 fokig is felmegy erősebb játékoknál .

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennyi elvileg még nem nyírja ki, de azért egy csere ajánlott.

[link]


[link]

2020. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát azért 40-50foknál többet nem kéne hagyni mert nem tesz jót az élettartamának. Ha 80on megy egy jó ideig se lesz hamar baja, de azért nem egészséges. Nekem is mikor ránéztem egy jobb kihasználás után 80fokos volt, be is dugtam egyből a proci hütőventijét le is ment egyből 40-45fokra kb.

Gyári hűtő is jó rá, de azért ha nem csak netezésre használsz egy procit hanem játékre stb erősebb megterhelés alatt van illő rá venni valami más procihütőt mint a stock.

2020. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nyugodtan használhatom így? Ismerősöm aszt mondta az nagyon sok a 80°. max 60fok-ig lehet terhelni. Igaz lehet ez?
2020. okt. 25. 18:04
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Elolvastad te amit írtam?

Használhatod de hamarabb fog a paszta meg a proci kimulni mint ha csak 40-50fokon használnád. Most vagy veszel egy 10-15k-s procihűtő vagy hamarabb kell majd új procit venni 2x-3x ennyiért.

2020. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2# "be is dugtam egyből a proci hütőventijét"


Miért húztad ki?

2020. okt. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a 80 fok az kíméletes, erre van tervezve. 90 fok felett kell elkezdeni aggódni... jó esetben be is van kapcsolva a védelem, és visszavesz a teljesítményből.


szóval ha megy rá az új hűtő, akkor akár húzhatod is a teljesítményét. 85-88 fokig.

2020. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kicsit ellent mond most a válaszod: Aszt írtad 80° on lehet használni de nem túl jó neki.. következő válaszod pedig hogy erre van tervezve... 90 fok fölött kell aggondnom. Amúgy alap 3.4 GHz megy jelenleg.akkor most hogy is van!??
2020. okt. 26. 18:42
 8/8 anonim ***** válasza:
60°C nál több ne legyen a hőmérséklet változás sem tesz jót neki.
2020. okt. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!