Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Azért ilyen lassú a notebookom...

Azért ilyen lassú a notebookom mert Lenovo és AMD-s CPU van benne vagy mert régen elavult az egész?

Figyelt kérdés

Lenovo Ideapad 320 80XV00UPHV


2018 márciusában vettük, de olyan lassú hogy már a facebookot pl be sem akarja tölteni szószerint majdnem egy perc mire betölt ha ráfrissítek. Filmet abszolut nem tudok rajta nézni és youtubeozni sem már. Pedig SSD van benne és az alap 4 GB ram helyett is már 8 van benne. Hiába takarítottam ki és pasztáztam újra. Semmi nem használ.


Komolyan már nem tudok mire gondolni hogy mi baja lehet. Már a vírusírtót és tűzfalat is letöröltem mert olvastam valahol hogy az is lassíthatja ( Eset Internet Security ) De semmi nem használ. Most megfogadtam hogy 150 ezer alatt nem veszek meg semmi ha legközelebb veszek.



2020. okt. 26. 13:52
1 2 3
 21/22 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#17


hdd t nem huti az ugy biztos nem hogy egyik percrol a masikra vagyis inkabb kulso vagy belso tapja halt be


meglehet hogy az elektromos halozatotok nem eleg jo, vagy vizsgaltatni kell vagy kellene egy minden vedelemmel ellatott "szunetmentestap" akarmilyen kicsi akkus es olcso csak jol vedjen a halozat felol


mivel meglehet mostanival is ilyen gond van valami haldoklik benne


annyira irja mindenki hogy milyen gyenge, persze ez "termeszetes" procirol latni mar annyira korul is irta mindenki, meg ararol is latni


kerdezo 200 nem feltetlen kell sot a tiedtol nagyobb teljesitmenyut mar most 100 korul is kapsz, csak elotte ajanlatott kell kerned (valoban) hozzaertotol

persze ha extrasabbat akarsz erdemes feljebb menni, igazabol a legalja laptopokban es hozzajuk minden nagyon silany, vagyis konyenbehalhat kulso vedelmekkel, laptophutovel is

ugy 150korulit erdemes raszanni szoval, persze ha tudsz gyujtogethetsz tovabb is az nem gond, de minden a szamodra legjobbat erdemes, ha eros proci kell neked akkor arra kell figyelni ha eros videokari akkor arra,

2020. okt. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

* az lemaradt szoval hogy proci harmatos irja mindenki

de #Kerdezo irta hogy regebben jo volt. jatszott is vele

szoval nem termeszetes ez mar a megromlasa, mivel az sosem az,

vagy eleve selejtes volt valami benne es azert ment tonkre (vagyis meg "csak" haldoklik) vagy pedig valami tonkre tette, ez mint minden masnal a elektromos dolgoktol tortenik halozattol, tap hibatol

melegedestol is persze, ilyenkor ha nagyon melegedos (ha alapjaraton az akkor jobb lecserelned az olyant...) fajta akkor egyedi hazilag "barkacsolt" tokeletes hutest erdemes csinalnod hozza

nem draga ez, jo venti(k) kellenek es jo tarto

nem bonyulult csinalni

mert nem felteltetlen lesz jo egy 10ezres vagy dragabb laptophuto sem, persze probat tehetsz, laptop arahoz kepest nem draga viszont lehet magat padot se ventiket se nem tudod felhasznalni hazibarkacsolashoz, igy nem volt csak kidobott penz


Termeszetesen ez csak akkor kell ha sokaig es maxon terheled (jatek, en/decodolas vagy mit tudom en, valami hasonlo nagyigenyu munka)

2020. okt. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!