Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor csere alaplap...

Processzor csere alaplap csere nélkül lehetséges intel esetében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy van most egy MSI B85M-E45 alaplapom egy intel pentium G3258 procival (LGA1150) és ezt szeretném upgradelni egy intel core i5-4570-re (szintén 1150-es), ezt meg tudom oldani alaplap csere nélkül egy bios update-tel vagy minden esetben muszáj lesz cserélnem az alaplapot is?

A válaszokat előre is köszi!



2020. okt. 29. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Új alaplapot biztosan nem kell venned
2020. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

[link]


Én akkor már egy i7-4790K-t raknék bele... :-)


[link]

2020. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
K változatot teljesen felesleges. Az alaplap nem tudja az OC-t,nincs tuninglehetőség. Elég a „non K” verzió. Persze lehet abból is a legerősebb.
2020. okt. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi a válaszokat!

Néztem több fajtát is de ezt találtam igen kedvező árban, csak kicsit tartottam tőle hogy nem olyan egyszerű mint azt elgondoltam, de már több forrás is megerősített, köszi még egyszer mindenkinek

2020. okt. 30. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Úgy nézem, hogy 50 000 Ft alatt nem nagyon akarnak tőle megvállni.


Az általad kinézett proci valóban olcsóbb:

[link]

2020. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is hardveraprón néztem egy 4570-et elég kedvező áron, 10000-ért kínálják azért csinllant fel a szemem. Elég gyenge már ez a pentium aztán ennyi pénzért megéri ez a kis "upgrade"
2020. okt. 31. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!