Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megéri várni jövő...

Szerintetek megéri várni jövő Black Friday-ig ha majd összegyűlt a pénz egy új notebookra?

Figyelt kérdés
200 ezer a max amit rá szántam költeni, de még csak 40 van meg. Szerintetek ha meglesz a 200 ezer megéri kihúzni a vásárlást a fekete pénteki leárazásokig?

2020. nov. 14. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, azonnal vedd meg 40 000-ért azt a 200 ezres laptopot!
2020. nov. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces... csak azért írtam hogy mennyi van rá, hogy a válaszolók tudják hogy még nincs meg az az összeg, így nem tudtam most meg venni, és mire összejön annyi az még minimum fél év...
2020. nov. 14. 12:53
 3/5 MGéza ***** válasza:
Hát, ha a black friday valami normálisat jelentene akkor megérné. Gyakorlatilag meg azt szokták leakciózni ami amúgy nem fogy, vagy ha akcióznak, akkor az általában kamu akció. Inkább nézegesd sűrűn az üzletek kínálatát, hamarabb kifogsz egy normális leárazást. Továbbá ne ragadj le egy üzlet kínálatánál, ugyanaz a cucc akár 10%-al is kevesebbe kerül néha máshol.
2020. nov. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a Black Friday-t, nincs valós akció. Ha megvan a pénz, meg addig nem avult el a gép, vedd meg.

Terveztem venni 1-2 dolgot, és most péntek 13-ra már csinált néhány bolt ilyen "black friday" jellegű dolgot, jellemzően a következők szerint:

- full kamu felárazás (a termék ára hirtelen 100 ezerről 200 ezres eredeti árra ugrik, az akció százaléka rá így nagyobb, de a termék ára változatlan)

- a terméket eddig is leárazva tartották, és a black friday akció nem más, mint a termék eredeti árának csökkentése (100 ezerbe kerül már egy hónapja, 140 ezer az eredeti ára -> ezt levitték 110 ezerre, de a termék ugyanúgy 100 ezerbe kerül. volt akció, nincs akció).


Magyarul ha te egy 200 ezres gépet nézel ki, az Black Fridaykor is 190-200 ezerbe fog kerülni, de akciósként fogják majd hirdetni.

2020. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg várni. Megelsz a pénz, kölrsd el!
2020. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!