Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen konfogokkal vegyek...

Milyen konfogokkal vegyek gamer gépet?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja úgy szereltessem össze. Van egy rx580 videókártyám a régi gépemből. De valószínűleg nem lenne jó az új lapba.

2020. nov. 30. 14:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Áh, értem már!


Hát haver, azt valszeg semmivel sem fogod ott megépítgetni xD


A játék engineje nem arra lett kitalálva, hogy több százszor told túl a határait.

2020. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ooohh. Akkor egy javaslat:

Legközelebb kezdd ezzel! Nagyon speciális ez a felhasználás. Átlagos gépet nem lehet ajánlani ehhez.


Akkor RAM: 2x16GB. aztán ha kell még, akkor legyen hely. 4 slotos lap.


Egyáltalán nem ismerem a space engeneers-t. próbáltam utánajárni, de csak a sok panaszkodót láttam, akik szintén nem értik, miért ennyire optimalizálatlan a játék :D


Szóval rá kéne nézned:

Afterburnerrel nézz rá, hogy mi van most... hány magot, hány szálat tud használni a játék?

(Afterburner beállításához javaslom a google-t. a lényeg, hogy mutassa mind a 12 magod mind a 24 szálát!)

vagy egy HWinfo log se rossz, ha feltöltesz.

2020. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Afterburner fent van. Most még egy féreg besorolású vírust is kaptam. Ez is okoz teljesítmény csökkenést. De 2 éve ugyan azokat a szoftvereket használom minden gépemen, nem tudom honnan kaptam. Csak a youtube-on nyitok meg új dolgokat.
2020. dec. 2. 05:47
 14/17 anonim ***** válasza:

Lehet téves riasztás.

De ha ilyenen aggódsz, akkor malwarebytes, amit le kéne futtatni. Az kipucolja az ilyeneket. Nameg manapság azok a vírusok veszélyesek még,amik kriptovaluta bányászásra használják a GPU-dat. Ilyen esetben viszint nem a proci lenne a szűk keresztmetszet.


Na akkor írd majd meg,hogy milyen szágalékban használja a magjaidat a játék!

2020. dec. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
3 napig írtotta a vírusokat, kb 3500 vírust talált. Most 17%-ban terheli a processzoromat a játék ésszerű használat melett. De egy pillanat alatt ki tudom fagyasztani. Túl kicsi! Kellene valami ami egy magon 100x jobban teljesít!
2020. dec. 3. 22:54
 16/17 anonim ***** válasza:

Oké... nyilván ott a lehetőség a ryzen 5950X-re, de még mindig nem tudom jó szívvel ajánlani addig, amíg nincs pont téve az ügy végére, hogy a te esetedben milyen erőforrásokat és hogyan használ a gép a játék futtatásához..


Ezeket derítsd ki! Afterburnerrel is lehet log-ot készíteni, ha a hwinfo nem tetszik. Töltsd fel, küldd el! Kielemzem, ha szeretnéd...

2020. dec. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

3500 virus xddddd


Jajj istenem


100x gyorsabb, hát persze


Hol élsz 😆

2020. dec. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!