Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap RGB csatlakozó?

Alaplap RGB csatlakozó?

Figyelt kérdés

Örököltem egy régi alaplapot ami egy asrock ab350m pro4 és gondoltam összedobok egy olcsóbb gépet mert az enyém haldoklik már.


Szeretnék valami hangulatvilágítás pl rgb ventilátor meg proci hűtőt nézegettem.


És most jön a kérdés:


az alaplapon 2 rgb csatlakozó van ha jól értelmezem


Egy 12v 4 pin GRB RGB_Header1


A másik pedig egy szintén 12v 4 pin GRB csak oda az van írva ,hogy AMD FAN Led Header


Nagyon hálás lennék ha valaki elmagyarázná,hogy ezekre milyen rgbs dolgokat tudok rá csatlakoztatni.



#alaplap #RGB #RGB ventilátor #RGB Header #Alaplap csatlakozó #rgb processzor hűtő
2020. dec. 1. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Már csak az a kérdés hogy minek
2020. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hivatalos honlap szerint:

"The AMD Fan LED Header supports LED strips of maximum load of 3A (36W) and length up to 2.5M."


Fogalmam sincs, hogy ez a led szalagos dolog mit jelent a gyakorlatban, mehet-e helyette egy hűtőventilátor 🤔

2020. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg a modemet!

Lehet, hogy kicsúszott

2020. dec. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy talán a hangkártya illesztő program a bibis, vagy elszált a rammal együtt a táp, mert nem kompatibilis, valószínűleg rossz volt a pingelés.

Szerintem újra kell pasztázni a procit, majd feltétlen töredezett mentesíts, mert a bios is beadja a kulcsot!

2020. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból beszélek, én is így jártam!
2020. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!