Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit kéne fejlesztenem ezen a...

Mit kéne fejlesztenem ezen a gépen? Van értelme valamit fejleszteni, vagy egyenlőre hagyjam így?

Figyelt kérdés

Játékra (Steam), netezésre, filmezésre használom.

Intel(R) Core(TM) i7-8700 CPU @ 3.20GHz 3.19 GHz

8,00 GB DDR4 Kingston

500GB M.2 Samsung Super SSD

4TB HDD

GTX 1660 Ti 6GB grafika

Asus Prime alaplap

Windows 7 Ultimate



2020. dec. 3. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiszolgál, akkor tökéletes, felesleges bővíteni.


Ha nem, akkor:

Egy Windows 10 nem ártana rá, illetve +8 GB RAM. Esetleg ha kevésnek érzed az FPS-ed vagy magasabb grafikára vágynál, akkor a videókártyát érdemes cserélni.

2020. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Win7 helyett a win10 sokkal jobb lenne..!
2020. dec. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lényegében kiszolgálja az igényeimet, +8 giga ramot veszek bele, mert némelyik játékhoz már kevés a 8.

A kérdést is azért tettem fel, hogy a ramon kívül mást ajánlotok e cserélni vagy bővíteni benne.


Rendszernél már gondolkodtam a Win10-en, de mindent lementeni meg újratelepíteni nagyon sok idő lenne, létezik még olyan lehetőség hogy frissítem a 7-est 10-re úgy, hogy mindenem megmarad a gépben?

2020. dec. 3. 22:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Létezik, de nem túl stabil.
2020. dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre egész korrekt benne minden de +8 GB ram mindenképp jót tenne. Később jöhet majd egy erősebb kártya ha már beálltak az újak árai és talán I9 9900 használtan ha majd 2 3 év múlva normális áron kapható lesz
2020. dec. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
milyen tápod van? Mert a bővítésnek az is komoly függvénye.
2020. dec. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Táp az pár hónapos, a régi először hangosan búgott majd zörgött, aztán el is romlott.

Jelenleg ez van: Corsair RM650

2020. dec. 4. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!