Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van értelme fejleszteni ezt a...

Van értelme fejleszteni ezt a számítógépet vagy inkább váltsak konzolra ha a legújabb játékokkal is gond nélkül tudjak játszani?

Figyelt kérdés

Intel I5 7400

XFX RX 470 4GB 256bit

2x8GB 2400 HyperX Memória

240GB Kingston SSD

2TB WD 7200rpm merevlemez


Sajnos az új SW játék tök mindegy milyen grafikán próbálom játszani akadozik, ugyanez a helyzet a Watch Dogs 2 esetében is. Battlefield V multi alatt szintén előfordulnak néha droppok.


2019. dec. 17. 16:19
 1/2 anonim válasza:
Én magam, hangsúlyozom, ÉN, valószínű a pc-t próbálnám fejleszteni (ebben mondjuk benne van az is hogy pc-n 10x jobban tudok játszani mint konzolon), hiszen "csak" a procit meg a videokártyát kellene fejleszteni a használt alkatrészeket pedig el tudnád adni.
2019. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jah és azt is mellékelném, hogyha csakis játékra használod akkor lehet hogy jobban megérné neked a konzol, és azt sem teljesen értem hogy miért nem fut el a Watch Dogs 2 hiszen elvileg a konfigurációd elég ahoz hogy viszonylag normálisan fusson a game
2019. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!