Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől van az, hogy bekapcsolás...

Mitől van az, hogy bekapcsolás után lefagy a gépem? Van amikor rögtön, de van amikor pár óra múlva.

Figyelt kérdés
Pláne amikor nagy gépigényű alkalmazást használok.pl:játék de van amikor filmnézés közben,vagy lemezírás közepette.Ilyenkor újraiditom a gépet és utána többet nem csinálja.de másnap kezdödik minden elölröl.állitolag valami összeférhetetlenség van a konfigurációmba.ime:Számítógép típusa ACPI egyprocesszoros PCCPU típusa Intel Celeron D 330, 2700 MHz (20 x 135)Alaplap neve ASRock P4VM890 (3 PCI, 1 PCI-E x16, 1 AMR, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)Videokártya NVIDIA GeForce 8400 GS (512 MB)Képernyő LG Flatron ez T710B [17" CRT] (143226041) talán a videókártya és az alaplap?ugyanis ez nem az eredeti alaplap.mi lehet? help!!
2010. aug. 11. 21:05
 1/4 anonim válasza:

Nem tudom milyen régóta van fennt az oprendszered. Ugyanis az összes windows "leéli" önmagát.. csinálhatsz bármit. Megdöglik. Az utolsó mondat hogy" ez nem az eredeti alaplap". Az ilyesmit felejtsd el. Nincs olyan hogy rossz alaplap egy videókártyához. Csak adott slot (AGP,PCI) legyen kompatibilis és már jó is.

Amúgy heti szinten csinálok megfekkant gépeket haveroknak.

Telepítsd ujra a p**csába és jó lesz hidd el ;)

2010. aug. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem segít,kétszer volt telepítve azóta,egy éven belül ezért gondolom,hogy valami.van számítógépszerelő haverom és informatikus is,de tanácstalanok ők is.de azért kösz a tanácsot!
2010. aug. 13. 17:22
 3/4 anonim válasza:

Nem a Windows hibája.

Kis okosság:

Intel Celeron! Cseréld ki a procid, lejárt az ideje.

Nagy igénynél ki van használva a proci ami nem bírja és reagálása a fagyás.:)

2011. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem hinném, hogy a proci hibája. Az én gépen is már kb. 6 éves. A proci az egyetlen! dolog ami még az eredeti configból van. Idén fejlesztés keretében cserélve lesz, de amúgy nagyon szeretem. Ráadásul 3 éve túlhúztam 2,8 Ghz-ről 3,3 Ghz-re és így is bírja :)
2012. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!