Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Prndrive mint virtuális memória?

Prndrive mint virtuális memória?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy laptopom 4gb rammaé. Sajnos ha sok minden van megnyitva illetve mivel online oktatás van és rengeteg program platform szükséges néha kevésnek bizonyul. A feladatkezelő is ezt mutatja. Nos hallottam hogy lehet bővíteni a virtuális memóriát. Ezt tudom is hol kell hogy kell de nem jelenik meg a behelyezett pendrive csak a gépben lévő ssd. Viszont ugye az ssd-ket így lehet megölni ha sokat ír olvas. Miért van ez? Hogyan tudok pendrive-ra virtuális memóriát létrehozni? Illetve ha kihúzom a pendriveot (ami pici és nem sűrűn lesz húzgálva. Meg minden egyes nap arra mentegetek wordoket pdf-eket hogy ne terheljem az ssd-t) akkor nem omlik össze a rendszer? illetve ha visszadugom viszaáll a beállításra vagy újra be kell állítani?
2020. dec. 12. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Ez az ötlet olyan mintha 1.44-es floppyval akarnád a ramot helyettesíteni.
2020. dec. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
2020. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2020. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
nem fogja magát össze f..ni az ssd-d....
2020. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod a gépet, nem lesz az ssdnek semmi baja.
2020. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is az ssd-t használom rá, semmi problémája nincs már 1 éve kb. nem folyamatos terhelés, de elég gyakran. hd sentinental 100/100-at ír még mindig.
2020. dec. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ahogy írják is, semmi értelme. Egy olcsó pendrive lassabb a HDD-nél is.


Ha ram kell, hát vegyél RAM-ot!!

4 giga kemény 4 ezer forint 😉


ddr3 vagy ddr4? ..mindegy is.. válassz!

[link]


a mostaninál magasabb vagy azonos mhz, ÉS alacsonyabb vagy azonos késleltetése legyen. Akkor nem lehet gond a dual channel.


milyen laptop?

2020. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Asus x540L a laptop.

Nekem az ssd-re a hd sentinel 93%-ot ír kondíciónak. Egy éves a laptop egyébként. Annyira nem gáz egyébként viszont úgy gondoltam hogy ha van egy kis +ram nem lehet baj. De ha sok értelme nincs akkor el vagyok így is.

2020. dec. 13. 10:32
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
nem tart sokáig és sokba venni egy 8gb-os ram-ot laptopba se, 1 év alatt 93%-os ssd az durva
2020. dec. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerintem is durva. Mitől lehet ez? Összesen írt adatmennyiség 3,03TB. Mit lehet tenni? Vigyázok rá. Mindent pendrive-ra mentek és arról időközönként egy 2TB-os külső vinyóra. (Azért így csinálom mert akkor a külső vinyó egy nap 100* lenne indítgatva.) Miért romlik ennyire a kondíció?
2020. dec. 13. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!