Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen switch-es mechanikus...

Milyen switch-es mechanikus billentyűzetet vegyek?

Figyelt kérdés
Cherry Red MX Red, Blue, Brown és Silent red verzió van. Ezek között mi a különbség?
2020. dec. 14. 01:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Vegyél egy Cherry MX test kitet ebay-ról és megtudod. Próbáld ki őket és aztán tudsz dönteni rendesen. Kb 3ezer forintba kerülnek. Én ezt kihagytam mielőtt vettem, de most eznélkül nem vennék billentyűzetet.


Nekem van Brown és Red, a Red az túl könnyen lemegy, nem a legjobb vele írni, sok a melléütés. A másik brown, az nagyon tetszik, érezni, hogy mikor "veszi be az ütést", van ilyen "kattanás" amikor lenyomod a gombot. A rednél ez nincs. Blue elvileg hasonlít a brown-ra csak még "kattogósabb", azt még soha nem próbáltam, szóval nemtudok róla semmit se írni.

2020. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!