Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem bootol be a Windows az új...

2lej kérdése:

Nem bootol be a Windows az új kártyával,a táp miatt lenne?Vagy alaplap?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy vettem egy kártyát,amit ha belerakok a gépbe a Windows nem bootol be,előadja,hogy ACER,meghogy nyomd le a DEL-t a BIOS settingsért,de olyankor csak kiírja,hogy please wait,és pár másodperc mulva elfeketedik.Gondolkoztam,hogy a táp lenne-e gyenge,de nem tudom,azt is halottam,hogy az alaplap nem szereti,vagy BIOS-t kell frissíteni,ami nem sikerült,mert nem értek hozza.

A gép:

I3-2130

MSI GTX 750 Ti 2 GB GDDR5

PSU:FSP300-EP60(1),300W

8GB RAM

Windows 10 Pro

acer inc b75h2 am alaplap.



2020. dec. 27. 11:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
A táp is lehet, meg a kártya is. Az alaplap nem valószínű.
2020. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ugye átdugtad a monitort a videokártyába?
2020. dec. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
A kártya kéne működjön,igaz használtan vettem,de kaptam tőle egy vieót,amin a kártya bevan dugva,és működik és videót néz,vagyis videózta a monitort és a gépet.De,ha a kártya a rossz szabadna egyáltalán képet adjon?
2020. dec. 27. 12:01
 4/25 A kérdező kommentje:
ÉS igen,minden jó helyre van dugva.
2020. dec. 27. 12:01
 5/25 A kérdező kommentje:
A bios-ban a primary video-autón van,és nem is tudom átállítani,szürke.
2020. dec. 27. 12:03
 6/25 anonim ***** válasza:
Attól hogy rossz a kártya, még adhat képet, majd fura jelenségeket produkál, például kékhalál, hírtelen szétesik a kép, vagy a drivere megléte esetén lefagy.
2020. dec. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hát,be sem bootol,szóval nem tudom,csak a kezdő kép jön elő,ahol meg tudnám nyitni a bios settingset,de az sem működik,nyomom a gombot,de csak kiírja,hogy PLEASE WAIT,és 3 sípolás lesz,10-15 mp szünetekkel és akkor leáll,nem is leáll csak elfeketedik a kép,és csak így ''lenyugszik''.
2020. dec. 27. 12:06
 8/25 A kérdező kommentje:
Mondjuk én annak *örülnék* a legjobban ,ha a táp lenne,azt nem olyan nehéz megoldani,de ha a kártya,akkor,már nem rózsás a helyzet,és még egy másik kártya sem ment vele,ami működött a másik gépembe(R7 240 2gb),itt képet sem ad,egyáltalán.De annak fixen elég kéne legyen 300w,mivel egy 320w-os táppal használtam.
2020. dec. 27. 12:12
 9/25 anonim ***** válasza:
Ha visszarakod a régi kártyát akkor elindul? Mert akkor egyértelmű. VGAt nem veszünk használtan, mert azok szeretnek dögleni. Meg alaplapot se hasonló ok miatt. CPUt és RAMot lehet, mert azok szinte elpusztíthatatlanok, hacsak nem fizikai sérülés miatt hal meg.
2020. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Öhm,régi kártya nem volt,most is integrálttal használom.Az a kártya csak a régi gépemben ment,egy másikban.Ezzel a géppel egyáltalán nem,képet sem adott,ez legalább kiír valamit,de ennyi.Kipróbálnám,csak a mésik gépbe nem fér el.
2020. dec. 27. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!