Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel xenon processzoralt...

Intel xenon processzoralt szerelt gépet érdemes venni otthoni felhasználásra meg játékra?

Figyelt kérdés

A xenon processzorokban nem vagyok otthon annyira de azt tudom,hogy szerver gépekben szokott lenni.Nézegettem több gépet is ilyen procival és úgy láttam játékra is szokták használni.Mennyire időtálló egy ilyen xenonos proci mert az i5 procikat nézegettem igaz azokból sem a legújabb generációt hanem olyan 3./4. generációt.

Néztem egy gépet abban pl ilyen processzor van Intel® Xeon® Processor E3-1270 v2 4mag 8szál



2021. jan. 4. 15:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az E3 - v2 az zsákutca, mert utána már foglalatváltás volt a Haswellnél. Ez az i3-3770K szintje, csak tuningolni nem lehet.


Mondjuk ha nincs másra keret, akkor nincs..

2021. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

11/


Mindegy még nézegetem a gépeket,amúgy sem olyan nagy játékos ismerősöm de azért a dual core E6500-nál minden jobb :)

2021. jan. 4. 18:26
 13/16 Toga Aty ***** válasza:
Dehogy jobb nála minden,csak az ami utána készült :)
2021. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha van pénz 10100F-re, akkor nem kell gondolkodni. Olcsóbb, mit a használtak (i7 7700 teljesítmény). javasolt konfigok 10100F alapon(érdemes rámenni, hogy kinek válaszoltak, mi vol a kérdező igénye):

[link]


Az olcsó xeonok amúgy ajánlottak tudnak lenni akár. Van rá opció. Ilyen jingsha alaplapot szoktak szerválni hozzá kínából olcsón

itt volt kis tanakodás a xeon vonalról, KROK640 által kezdeményezve (csak a vele kapcsoaltos hsz-eket nézd!):

[link]

2021. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

11/


Köszi

Igen olyan xenont láttam eladót amihez kínai alaplap volt mellékelve.Olyasmit írtak,hogy a kínaiak használható lapokat dobtak össze jó áron.

2021. jan. 6. 02:09
 16/16 anonim ***** válasza:

"Olyasmit írtak,hogy a kínaiak használható lapokat dobtak össze jó áron."

JA, egész elfogadható áron vannak és a legújabb példányok már teljesen korrektek. Jó nem egy Asus szint, de elmegy :D

2021. jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!