Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez a laptop...

Szerintetek ez a laptop megfelelő lenne a számomra, ha egyetemistaként infó szakon programozásra és játékra hazsnálnám?

Figyelt kérdés

Egy hordozható 14 inch-es erős laptopot keresek amit hosszú távra vennék, jelenleg egyetemista vagyok, mérnökinfó szakon és programozónak készülök. Ez a laptop megfelelő lehet a számomra, ha később majd amikor elvégzem a tanulmányaimat ezen dolgoznék, aztán az egyetem mellett játszanék is rajta, vagy esetleg ha nem, akkor tudnátok másik laptopot ajánlani?


link a laptophoz: [link]



2021. jan. 4. 18:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben tisztában vagyok vele, hogy nincs szükség nagy gépigényre a programozáshoz, az ilyen válaszoktól kíméljetek, azért választanám ezt a laptopot, mert a programozás mellett játszanék rajta és igazából ideiglenesenegy asztaligépként is funkcionálna, mert amíg még itthonrol tanulok ki lenne kötve egy külső monitorra. A kérdésem inkább arra irányul, hogy egy ilyen gamer laptopnak is megvannak-e azok a tulajdonságai, mint egy azonos árkategóriájú nem gamer premium laptopnak. pl jó minőségű-e a billentyűzete, a kijelzője stb...A lényeg az, hogy egy olyan laptopot keresek ami elég erős a mai játékok nagyrészének futtatására és eközben hordozható, hogyha elmegyek vele egy kávézóba pl programozni, netezni ott is helytálljon.
2021. febr. 23. 19:07
 12/12 anonim ***** válasza:
A külföldről behozott használt üzleti gépek a legjobbak, pl. Thinkpad, Dell stb. Nem sokat költenek gépre, megmondta az egyik tanár a barátomnak. 40-70 ezer és tökéletes gépet kaphatsz, ami hosszú évekig jó lesz.
2021. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!