Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RTX 3080 kiábrándító teljesítm...

RTX 3080 kiábrándító teljesítmény CoD Warzone-ban, mi lehet a baj? több lenn

Figyelt kérdés

Megvettem az új rtx kártyát gtx 980 után, azt hittem nagy ugrás lesz grafikailag, háát nem lett finoman szólva...

Még régi kártyámmal is volt 100 körüli fps warzone-ban, persze le kellett venni bizonyos dolgokat, de pl grafikát mediumra tettem. Most meg ismét le van véve a grafika szégyenszemre (i7 10700k, 32 gb ram, gpu), és így is 140 körüli fps van, ami leesik sokszor ez alá is, cserébe elég sokat laggol a játék, persze ez lehet net probléma is, de 40 a ping, tehát nem valószínű...

TEhát írjátok le mégis mit lehetne tenni ez ügyben? RTX 3090 kéne sli-ben amd threadripperrel vagy mi????



2021. jan. 4. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Tehát vettél eg 3080-ast a 980-as után és az a problémád, hogy ledroppol az fps-ed.

Lehet, hogy nem a legújabb a drivered, de egyéb hiba is lehet.

Ezt próbáltad már?

[link]

2021. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Régi drivert törölted, újat frissítetted, esetleg teljes rendszer újra telepítése segítene.
2021. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

első: legujabb a driver, a videónak meg nézd már meg a like-dislike arányt, na ilyenekben pont nem bízok


2-es: a rendszer vadiúj, nincs egy hetes, nemhiszem hogy az megoldaná a problémát...

2021. jan. 4. 20:55
 4/8 A kérdező kommentje:

na ezt a videót figyuzzátok:

https://www.youtube.com/watch?v=s6eGaBToAC4


őneki csak alap 3080-ja van, mig nekem gaming x trio, ami ugy OC-s, és ugyanugy qhd-ban játszik, és 180 fps-e van, a mozgáson, lövésen is látszik mennyire letisztult, mig én grafikám akadozós, homályos, most komolyan EZ MI?????

2021. jan. 4. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg embernek van ilyen hibája. Nekem is volt. én akkor újraraktam a rendszert. nálad viszont most új rendszer van.- Foggalmam sincs miért ilyen fos a warzone.

Próbáld meg újra a drivert!


driver eltölt

win update kikapcsol, DDU letölt, csökkentett módban törölsz a ddu-val mindent

drivert telepíted.


win update-et meg majd visszakapcsolod, ha biztosan jók a driverek.


esetleg a... mit is csinál a játék mikor elindítod, shadereket frissít? Na azt lehetne még valahogy amnuálisan nullázni. Akár a játék teljes törlésével.

Többi játékban amúgy jók az eredmények, megfelelnek a youtuibe-os eredményeknek?

2021. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

többi játékot nem néztem youtube-n, mondjuk nem is játszok sokat, pl: lol-nak nem kell nagy követelmény, se overwatchnak


mi az a ddu? és amugy a törlés-ujrainstallálás mért is oldaná meg a problémámat? nem látom a logikát benne, főleg hogy zsír új az egész...


meg mi van a shaderekkel? az nem pont amiatt van, hogy jobban fusson a játék? meg amugy is automatikus, nem lehet kikapcsolni...

2021. jan. 5. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:

amiatt van, de nálam hiába vacakolt vele, akkor is xar maradt. valami nem okés vele.


ddu: google

2021. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Asderman:- válasza:
20%
Kapcsold ki az rtxet vagy ne oczd
2021. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!