Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja? (HP Probook...

Mi lehet a baja? (HP Probook 650 G2)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Adott egy HP Probook 650 G2. Aminap használtam és egyszer csak magától kikapcsolt, majd se kép, se hang. Először SSD, HDD, RAM problémára gondoltam, de ezeket kivéve sem reagál semmire. Az akkumulátor 90%-ig volt feltöltve, az adaptert csatlakoztatva semmilyen LED jelzést nem ad a gép. (A tápegység jó, másik tápegységgel is próbáltam.) Az akksit eltávolítva hálózati áramforráshoz csatlakoztatva a helyzet változatlan. Milyen irányba gondolkodjak? Alaplapcsere? Valamilyen kábelszakadás? Segítségeteket előre köszönöm!

2021. jan. 5. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha volt előzménye (túlmelegedés, hangos ventilátor), akkor felvált a BGA chip az alaplapról. Ha ez van, akkor bekapcsoláskor még a ventilátor felpörög, led, ha van világít, de semmi más nincs.

Ha egyáltalán nincs semmi, akkor más a probléma, de mindkét esetben alaplap és elég húzós is lehet, szóval megfontolandó, hogy javítás, vagy csere.

2021. jan. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

visszajelző LED van valami?


valószínűleg valami elpukkant az alaplapon, és zárlat van.


pl

https://www.youtube.com/watch?v=ubyJXhLYmhA

2021. jan. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Semmilyen életjelet nem ad magáról. Sem LED, sem a ventillátor mozgás. Mintha halott lenne. Használat közben állt le magától, azóta semmit nem csinál.
2021. jan. 6. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ez így szerviz lesz
2021. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!