Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop a jobb?

Melyik laptop a jobb?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, nem igazán értek hozzá, kaptam egy kis segítséget, hogy kb mit kell nézni, de kettő közül nem tudom eldönteni.

Egyetemre járok, szóval Word, Excel, stb, illetve YouTube, filmek, vásárlásra használnám. Fontos még, hogy nem szeretnék 2 évente másikat venni.

[link]


[link]


2021. jan. 17. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4500u
2021. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ennyiért a jelen helyzetben ajándék. Azonnal vedd meg!! A 4500u-t!
2021. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Elviszik, szóval mindenképp rendeld meg! Ráérsz később gondolkodni, lemondani.


De kis összehasonlítás:

[link]

Másfélszer jobb!! Sokkal időtállóbb. Ezt a gépet nagyon gyorsan elviazik, ha most nem veszed meg


Bocsi, hogy ilyen sok kommentben írtam, de ez most olyan jó vétel, hogy tényleg minden másodperc számíthat, mert lehet a következőben már nincs készlet

2021. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 4500u-s poci meglehetősen olcsó és jó vételnek tűnik, hisz új. De azt meg kell jegyeznem, hogy nincs rajta windows, csak dos.
2021. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És a videókártya különbség? Persze wordhöz, excelhez, stb nem fontos, csak kérdezem a kérdező helyett, hogy mi a különbség :)
2021. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi 😇 meg is rendeltem, remélem jó lesz 🙏
2021. jan. 17. 21:39
 7/13 anonim ***** válasza:

videokártya mindegyikben integrált. hülye egy nevezési rendszere van az amd-nek, mert nem különbözteti meg a generációkat, de a lényeg, hogy a 4500u-ban levő vega6 erősebb, mint a 3500u-ban levő vega8. itt másfélszeres különbség nincs. inkább olyan 20% körüli az előny.

[link]

2021. jan. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha windowshoz kell segítség, akkor megoldjuk. Legális is olcsó már. Újraértékesített kulcsok párezerért vásárolhatók, rendes boltból.


Ja, ésgratu a vételhez! Jelen covid helyzetben egy ilyen laptop vétele jó ár, nagyon. Legutóbb 240-ért láttam hasonlót.(lenovo) de azt is hamar elvitték... utána 260-280 körül voltak

2021. jan. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi😊 lehet, hogy szavadon foglak 😄
2021. jan. 18. 06:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Céljdaidnak mind a kettő bőségesen megfelel. A második jobbnak tűnik, és nagyon jó az ára is.
2021. jan. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!