Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy teljesen átlagos FCPC-13...

Egy teljesen átlagos FCPC-13 gépházam van. Miután leszedtem az oldalát a gépnek, arra lettem figyelmes hogy nincs külön tartója a hdd-nek, hosszában illetve szélességében pedig nem felcsavarozható a cd-rom alá/felé/helyett.Ötletek? Képek a linken.

Figyelt kérdés

Tegnap már kaptam hasznos tanácsokat, de ezúttal képekkel készültem.


[link]


(Igen, nemsoká ki lesz fújva, nyugi.)



2021. febr. 3. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsó ránézésre: felülről te is simán be tudnál csavarni két csavart, ami megtartja a hdd-t.
2021. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pontosan hol "felülről"?
2021. febr. 3. 09:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Amennyire a képen ki tudom venni, két alátétes csavarral megoldható. Mindenesetre elég hülyén perforálták a szerkezetet.
2021. febr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hypno ***** válasza:

Több lehetőséged is van.


1. Az optikai meghajtó alatt van helye még egy 5,25"-os optikai meghajtónak, ahova beépítőkerettel be tudod szereelni

[link]


2. A két optikai meghajtó alatt van egy 3,5"-os hely, ahova régen a floppy meghajtókat szereelték, oda pár csavarral beszerelhető


3. Az SSD alatt van még egy hely, ahova ugyanolyan pozícióban kell szerelni, ahogyan az SSD van. A vinyónak is van az aljába 4 db anya aplikálva, így nem csak oldalra csavarozható

2021. febr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!