Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell pc kontrollert...

Hogyan kell pc kontrollert tölteni?

Figyelt kérdés
Vettem egy hama urage vendetta 200 nevű kontrollert, adtak a dobozban egy usb kabelt, és hiaba bedugom toltofejjel együtt a konnektorba nem történik semmi, csak villog a toltottseget jelzo ledcsik, es akarhany orat is toltsem mindig 5/1esen van az akku, tehat le van merulvem probaltam mar csak usbn keresztul gepbe dugva de semmi. Leszedtem a drivert a hama oldalarol, a gép lefuttatja, feltelepiti de sehol nem talalom a gépen, vagyis megvan a mappaja, de nincs benne semmi használható pl beallitasok ikon vagy valami. Segítsetek, hogy hogy kell feltolteni ezt a szart.

#PC #kontroller #Hama #Vendetta 200
2021. febr. 7. 10:35
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Ha jól tudom a játékvezérlőkbe kell megjelenni.

Futtatásba, vagy a start menü keresőjébe írd be: joy.cpl

A végén üss entert. Ha itt látod, a telepítés sikeres volt tudod és használni.


Amúgy szerintem az eredeti XBOX One controllert kellett volna venned. OK, a duplájába kerül, de szélesebb körben támogatott.

2021. febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
más töltővel sem jó?
2021. febr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Más töltővel sem jó sajnos. És ugye jatek közben mukodik ha radugom pl gepre vagy konnektorra,mert "erzi h energiaforrast kap" de ha leveszem egyből gatya. És az istenert sem akar töltődni, ha ra van kotve valamire. Olvastam neten, meg youtubeon, hogy elvileg ezzel a gyári driverrel lehet szabalyozni, amit a hama oldalarol lehet leszedni, hogy én most éppen tölteni akarom stb..


11:07-es kommentelő: köszi a tanacsot, kiprobalom majd, csak most nem vagyok gepkozelben

2021. febr. 7. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!