Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Volt egy winchester ami egy...

Volt egy winchester ami egy régi gépbe futott átraktam egy újba, ott tökéletesen futott felismerte, végül vissza kellet rakni a régibe és a windows 7 logónál tovább nem tölt? hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Mitől lehet? fontos adatok vannak rajta nem szeretném ha elveszne, miért nem tölt be? ami eddig müködött vele?

2021. febr. 8. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor egy HDD-t rendszerestől átteszel egy másik hardverbe, akkor egy rakás illesztőprogramot telepít, hogy a régi rendszer működjön az új vason. Ez nem mindig megy, ezért nem tölt most be. Fogsz egy live linuxot és pendrive-ról bootolod vele a gépet, akkor mindent le tudsz menteni róla.
2021. febr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én értem amit mondasz, de az új vasba volt alapból egy 500 gigás hdd- arra ment egy win7 és mellé a régi gépből 1 winyo D F meghajtó lett müködött az új vasba, de vissza kellet raknom a régi gépbe tulaj kérésre, ott meg nem hajnaldó bootolni pedig van rajta windows 7 a régi hdd-n ami eredetileg a régibe volt, és oda is lett vissza rakva
2021. febr. 8. 08:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a csökkentett módot, vagy az utolsó működő konfigot. Ha ezek valamelyike megy, restart után jó lesz.
2021. febr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csökkentett módott melyik billentyűvel lehet elő hozni?
2021. febr. 8. 09:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Boot közben F8.
2021. febr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem Boot közben az F8 ra a boot menüt hozza ki
2021. febr. 8. 09:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Ahol a speciális indítási lehetőségeket éred el? Ezeket?

[link]

2021. febr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Joell ***** válasza:
Nekem is volt hasonlo...nem igazan szeretik ha ide oda teszegetik a vinyokat...sajnos sokszor adatvesztessel is jarhat..
2021. febr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!