Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes lehet venni most...

Érdemes lehet venni most számítógépet, vagy jobb még várni? Lehet legalább sejteni, hogy merre fognak alakulni az elszállt árak? Csökkennek, vagy tovább nőnek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy itt senki sem jós és nincsenek jósgömbök sem, csupán vélemények, de előbbi hiányában én éppen a véleményekre vagyok kíváncsi.


A mostani konfigurációmat szeretném egy jobbra lecserélni. Nem vagyok különösképpen rászorulva a cserére, illetve meg is tehetem, hogy magasabb áron vegyem meg amire cserélném, csupán ha várható esés, akkor nyilván kivárnám.


Nagyon ne oltsatok be a kérdésért azért xD



2021. febr. 9. 13:40
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


Akit szintúgy érdekel a kérdésem, egy érdekes cikk itt van: [link]

2021. febr. 9. 13:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Most nem igazán, videókártya árak az egekben, világ szinten hiány van a félvezető alkatrészekből. Drágák az alkatrészek.
2021. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még a szakértők se sejtik mi lesz a virus után, lehet árcsökkenés, lehet hiperinfláció. Esés biztosélet, hogy nem lesz, max csökkenés.
2021. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdemes venni. Valamiből a kereskedőnek is el kell tartania a családját. A te pénzedből majd jut neki erre arra.
2021. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a kereskedők jobban élnek, mint én, de ebbe ne menjünk bele :)
2021. febr. 9. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Tovább nőnek!
2021. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Videokártyák nagyon drágák. Ramokból elfogytak az olcsók. Alaplap kezd rosszul árasodni. De amúgy jó. Intel konfigot jól lehet venni.


Videokártya ideiglenesen használtat lehet venni.

2021. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!