Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kell még vmit venni a leírtako...

Jamle29 kérdése:

Kell még vmit venni a leírtakon is kívül?

Figyelt kérdés
Egy új gep n gondolkodtam, és legalább olyan erőset szeretnék venni ami a fortnite-ot viszi frame droppok nélkül és kb olyan 60 fps-el low grafikán minimum 800x600-as felbontásban persze örülnék ha ez 1280x1024 vinné, nézegettem h ehhez mi kell és arra jutott a h ezek kicsit több mint 100 ezerbe kerülnének ha a videó kártya intel core hd grapichs 4000 helyett amd radeon 7768 (vagy nem tudom) lenne mert az intelesről nem találtam árat, a processzoron, a videókártyán és az operációs rendszeren kívül kellenne még vmit beleszámolnom ja meg a ramon kívül. És hogy oké h ezek így meg annak de gondolom ha egymás mellé teszem őket és áramot adok nekik akkor nem fogná működni, szóval h kell gondolom egy gépház is de azt nem tudom h hogyan kell azt összeszerelni. Ezen a kicsit több mint 100 rugón kívül kellett vmi dologra gondolni

2018. aug. 3. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Normális, ÚJ gépet is tudsz venni Fortnite-ra 100 ezerből, és tökéletesen fog menni.

Billentyű, egér, monitor persze kell még hozzá.

Operációs rendszert ne vedd meg, azt az emberek 99%-a nem veszi meg :D

Itt egy leírás, hogy hogyan telepítsd:

Intel HD meg hasonló baromságokat hagyd a [link]

Az Intel HD-t hagyd francba, neked Ryzen 3 2200G vagy Ryzen 5 2400G kell, attól függ, hogy mennyi pénzt tudnál rá költeni.

Ha ugyanezeket az alkatrészeket használtan veszed amiket linkeltem, akkor 100 ezerből nagyjából megvagy, de ez esetben neked kell összeszerelni (de biztos van hozzáértő ismerősöd, aki megcsinálja). Emellé a konfig mellé később be tudsz dobni még egy videokártyát, és akkor lesz egy tök jó, "nagyobb" játékok futtatására is alkalmas géped: (rakd be a kosárba, akkor fog látszani minden alkatrész)

[link]

2018. aug. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó hát ilyenek vannak h egér hangfal billentyűzet azok a nem szeretnék venni. Én a elég olcsón szeretném megúszni mivel nekem még nincs fizetésem, kb kijönnek rá viszont nem tudom mennyire biztonságos ha nem eredeti a Windows Neké a gépem úgy lett megvéve h egy kisebb városbeli boltban apukám bement aztán kért vmi gépet ami háát nem vmi erős és azt furcsáltam h 80 ezerbe került ez pedig mennyivel erősebb lenne kb 30 ezer differenciával. Szerinted a mostani gépemből h tudnék kijönni jobban ha alkatrészenként adom el vagy ha kompletten az egészet? A ryzenek között mekkora a különbség mert akkor a 3-at venném meg vagy mi volt az. De amúgy köszi sokat segítettél😉
2018. aug. 3. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég sok különbség van a 3 és az 5 között, ha meg tudod oldani, akkor az 5-öt vedd.

Az, hogy nem eredeti a Windows-od, nem jár semmilyen biztonsági kockázattal, ne hallgass ezekre az idióta plakátokra, amiket a boltban kihelyeznek.

2018. aug. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Procit hardveraprón újonnan olcsóbban is megtalálod. Gépösszeszerelést megspórolhatod, ha van ismerősöd rá. BIOS frissítés nem biztos hogy kell, az F10-es BIOS 2017.10.01.-óta megvan, kicsi az esélye hogy régebbivel kapnád a lapot.


Ennél boltban csak SOKKAL rosszabbat kaphattok, ez tuti. Ebben közel GTX-750 szintű videókártya van. Veheted 2x4gb 3000/3200 rammal is, olcsóbb ugyan, de nem sokkal, ezért ha belefér inkább 16Gb, sokkal jobb ár/érték.

2018. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
amúgy azt honnan tudom megtudni h a gépem elbír 2 gb ram helyett 4-et mert lehet akk kesobb veszek gépe addig csak egy kicsit fejlesztek
2018. aug. 4. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!