Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem "hiányzó NTLDR Újraind...

A gépem "hiányzó NTLDR Újraindítás:CTRL+ALT+DEL" hibaüzenetet ad ki indításnál. Melyik hardver lehet a hibás?

Figyelt kérdés
A gépet win lemezről formáztam,próbáltam újratelepíteni,de nem megy, mindkét merevlemezen hibaüzenettel dob ki a telepítőből, a Linux szintén hibaüzenetet ír ki,mikor próbálom telepíteni!Egy informatikus ismerős azt mondta,hogy ezek alapján hardware probléma,azonban azt nem mondta,melyik alkatrésszel lehet a gond!
2010. aug. 16. 20:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Rossz lemez/olvasókor általában kiírja a telepítő, hogy rossz (v azt, hogy nem tudja olvasni), és megáll.... :P
2010. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

A lemezek biztosan rendben vannak,több lemezről is próbálkoztam.A kábelek úgyszint rendben kell hogy legyenek,kettő szinte biztos,hogy nem hal meg egyszerre.

Azért halogatom a szervizet,mert van itthon két alkatrészgép,így a javítást házilag is meg tudom oldani.Az IDE-meghajtó megint csak rendben kell,hogy legyen,mert a hiba akkor jelentkezett először,mikor már win7 volt a gépen egy ideje.

2010. aug. 18. 17:36
 13/19 Pj0tr ***** válasza:

Volt a lemezen egy windows ami ki lett törölve de a boot sectorban továbbra is hivatkozik rá. Szerintem a legegyszerűbb ha bent hagy 1 vinyót bios-t beállítod hogy a dvd olvasóról bootoljon, majd a telepítés során amikor feldobja hova mit szeretnél törölsz minden partíciót és létrehozol egy akkorát amit a rendszernek szánsz és full formatot választva feltelepítesz rá mindent. Ilyen üzenetet már én is kaptam, de semmi hardverhiba nem volt a gépemben. Csak kicsit szerencsétlenkedni kellett vele :D

A Linuxhoz abszolút nem értek szal arra inkább nem válaszolok :)

2010. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha ELSÖNEK ELMONDOD HOGY MIT CSINÁLTÁL ÉS HOGYAN

akkor tudunk segiteni :)))))))))))))


tehát én is vagy a másik is csak találgatni tud


és akár verset is irhatnánk :)


A gépem "hiányzó NTLDR Újraindítás:CTRL+ALT+DEL" hibaüzenetet ad ki indításnál. Melyik hardver lehet a hibás?

A gépet win lemezről formáztam


1 milyen win ?? 2000 ,xp, vista ? win3.1?


MAGYARUL SZERETNÉL SEGITSÉGET DE NEM MONDOD EL HOGY MILYEN WINDOWS VAGY HOGY HOGYAN ?



A gép win lemezröl let

2010. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Sajnos nem akarok többet segiteni de itt egy link :))

[link]


:)

2010. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ha formázva lett nyilván nincs rajta windows,a fájlrendszer sejthetően ntfs.De megoldottam a problémát,az egyik ram volt meghalva,ahogy kiszedtem,nem volt semmi probléma vele,minden rendesen működik!
2010. aug. 19. 21:54
 17/19 anonim ***** válasza:
:))
2010. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Aza. remek.

Amúgy úgy birom ennyi gyökér 1 rakáson.

2 merevlemez. Írja is barmok!

mindkettőn próbálta a telepítést és nem ment.

cd jó mert nem állt meg :)

IDe kábelt próbálta gondolom alapból.

mi marad? Alaplap, proci, ram

általában a ram produkál ilyen hibákat :(

2011. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Így van, a 3 ram-ból az egyik volt a hibás, megnéztem, valami kínai szemét volt, kiszedtem és azonnal jó volt.
2011. dec. 23. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!