Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi az oka, hogy driver telepít...

Mi az oka, hogy driver telepítés nélkül működik minden a gépen telepítés után?

Figyelt kérdés
Windows 7-et telepítettem újra. Régebbi gép, a hozzátartozó gyári driver cd-n csak XP és Vista verziók voltak. Gondoltam elkezdek keresni drivereket, de azt tapasztaltam, hogy minden működik és az eszközkezelőben sincs sárga kérdőjel vagy felkiáltójel semelyik hardvernél. Mi az oka? Hiszen nem raktam fel drivereket.

2021. febr. 13. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
leszedegette magának
2021. febr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hálókártyával, chipsettel már ott sem volt sok gond, megy a hangkártya meg a vidókártya is natív felbontásban?


Mondjuk bármelyik linux disztrón, live módban is lehet youtube-ot nézni, telepítéskor meg már tizenéve megkérdezi, hogy találtam wifit, ha megadod hozzá a jelszót, közben letöltöm a frissítéseket is.

Na a mikroszoft is eljutott ide a win10 idejére

most megint kínlódik valamelyik frissítés..

2021. febr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fejlődik a technika, minden szükséges drivert letölt magának a gép
2021. febr. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Letölti, de általában nem a legfrissebbet, és a hangkártya gui kezelőszoftverét mindig kihagyja,csak a drivert szedi le. Tapipadnál és fn gyorsbillentyűknél ugyanez. Főleg utóbbinál gond, hogy ahhoz mindenképp kell a gyári driver, és nem szedi le.


Linux jobb ebben (mint-et próbáltam egész konkrétan)... ott mindent készen kaptam, tényleg. ami gáz a microsoftra nézve.

2021. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!