Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ismer/használ valaki olyan...

Ismer/használ valaki olyan MEGBÍZHATÓ, 32GB-os változatban is elérhető miniatűr pendrive-ot, ami (méretében) a SanDisk UltraFit szériához hasonlít?

Figyelt kérdés
Van olyan gyártó, aki megbízható USB-s memóriát tud gyártani ebben a méretben?

2021. febr. 15. 02:42
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


samu miert nem jo?

es mi van sandiskel? Nem kapni?

2021. febr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A samsung az jó lehet! Köszönöm!

Ha az első hirtelen leállásnál/áramszünetnél, vagy túlmelegedés miatt, vagy akár mert csak gondol egyet a cucc, nem fog megdögleni a PenDrive vagy úgy szétmenni a fájlrendszer, mintha egy HDD tányérjába karcolt volna bele a fej, akkor jó lesz.


"es mi van sandiskel? Nem kapni?"

XD Itt magyarországon sajnos de, kapni. MediaMarkt, Tesco, Metro polcain ott vannak érintetlenül. Hetente 1-2 száz forintos árcsökkenést ráraknak, hátha végre van még mindig valaki hülye, aki jön, nem tudja, hogy nem kéne, megörül hogy milyen "olcsó" (egyébként drágább, mint a Samsung, amit linkeltél), és vesz belőlük.


Szóval de, lehet kapni, csak éppen KERÜLNI KELL, MINT A TÜZET!!! De tényleg!

Kerüld, mint a tüzet.


Az emberek egy jó része tudja is, de a többség nem ír róla, véletlenül se adja tovább az infót, mert a magyar mérhetetlen módon szeret kárörvendeni, azt látni, hogy más beleesik a csapdába, és anyagiakat/időt/energiát veszít.

2021. febr. 15. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor ez valami egyszemélyes keresztesháború, valami félreértésen alapulva.

Én 16 éve használok 32 G és nagyobb pendrájvokat, van vagy húsz, nekem idáig csak Kingston ment tönkre.

Az áramszünetnél, hasonló tranzienseknél meg a gép a hibás, onnan jön a lórúgás.

Hát, ki tudja, kinek mi a drágább definícója, én azt hittem, hogy ha a mértékegység ugyanaz, de a szám kisebb, az az olcsóbb. :D A pcx-nél ez a szóban forgó Sandisk 4600. De ez már a drágább 32 G-s kategória, mert a legolcsóbb 32 G-s az 3000 - igaz, az nagyobb.

2021. febr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!