Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Magyarországon él még bárki,...

Magyarországon él még bárki, aki foglalkozik, vagy legalább ért még PowerPC-s Macintosh-okhoz? (PowerMac G3/G4/G5, főleg az utóbbi)

Figyelt kérdés

#Apple #PPC #Macintosh #Power Mac #Steve Jobs egy köpedék ember (volt)
2021. febr. 15. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
HAnrdas
2021. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ezt honnét lehet tudni? Vagy most csak trollkodásból kapom ezt megint?!


Egyszer már láttam ezt a nevet itt, akkor megvádoltak, hogy én vagyok az (HAnrdas), mert mertem leírni és kifejteni, hogy Jobs egy okádék sz@rházi törtető f×s szemét alak volt, aki a vallás mögé rejtőzött, a megfélemlített lányának papolt az istenéről meg budháról, miközben sanyargatta, szexuálisan bántalmazta (közvetett módon), direkt fűtetlenre csinálta meg a szobáját, etc-etc.

Mindegy is.


De van egy olyan érzésem, hogy ezzel a HAnrdas jeligével nem leszek előrébb. >(

2021. febr. 15. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

nem akartam trollkodni, tényleg profi András, nagyon rég foglalkozik Apple gépek forgalmazásával.

Én adnék a véleményére - emiatt tuti 0%-ra le leszek pontozva :D

2021. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ok. Akkor a következő kérdés : Hol tudom elérni?


Egyébként csak mondom, annak a "nagyon rég"-nek minimum 16 évnek kell lennie. Ugyanis a G5-ös toronygépeket utoljára akkor gyártották, (az Intel-es váltásra már akkor 2 éve készültek), 2006-ra pedig a köztudatból is felszívódott, mert az emberek mentek neki a hülyeségnek, h.: "Höööö-ööö-öööö aa..a.a... INTEL az jobb! Mert a logójuk beégett az agyamba".


Persze, ebben most egy adag keserűség is volt. =(

2021. febr. 15. 23:47
 5/5 anonim ***** válasza:

privát üzenetre válaszolva:

Pontosabban ki ez a "HAndras"? Hol lehet elérni?


[link]

2021. febr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!