Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Aki pasztázáskor az ujjával...

Aki pasztázáskor az ujjával keni szét a hővezető zsírt az milyen betegségben szenved?

Figyelt kérdés
GPU és CPU-n.

2021. febr. 20. 11:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Megszokás, a taknyát is így keni szét
2021. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

???

Ezzel mi a baj?

2021. febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
Gyerünk,oszd az észt.én a fikámmal kenem szét a keményebb részével.jöhet minden mi eszedbe jut.csak ne felejtsd el megmagyarázni hogy mi közöd hozzá.
2021. febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik ismerősöm régi sim kártyával keni szét a pasztát. Ha neki jó úgy, akkor ez van, semmi közöm hozzá.
2021. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4

De ő sem az ujjával… :)

Viszont igazad van mindenki azt csinál amit akar.

Én csak kiváncsi vagyok mi viszi rá az embert erre?

Vagy ezek ugyanazok a technológiai zsenik akik hajszárítóval takarítják a gépet?

2021. febr. 20. 11:29
 6/17 A kérdező kommentje:

2#

Végülis semmi! A gyárban is úgy teszik rá a munkások a hűtőbordára, hogy az ujjaival kenegetik el szépen, hogy egyenletes legyen!

A védőruhákat is csak a Covid miatt hordják ez egyértelmű.

2021. febr. 20. 11:39
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Szóval semmi gond nincs azzal, ha valaki az ujjával keni szét, csak jöttél kötözködni, értjük.
2021. febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom, de az érdekelne, hogy te miben szenvedsz?


Tudom, nem te vagy a legélesebb kés a fiókban, ezért megpróbálom elmagyarázni. A procipaszta nem maró, nem toxikus, nincs benne idegméreg, és könnyen letörölhető, lemosható. Az ujjal pedig - klzügyességtől függően - könnyen és precízen el lehet oszlatni a pasztát, és utána csak a kezet kell megmosni, ami semmivel nem tart továbbig, mint egy másik, a paszta szétterítésére használt tárgyat megtisztítani.

2021. febr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#8

Szerinted a védőruhát azért hordják ott, hogy az embereket védjék? :O

Most ez komoly?

2021. febr. 20. 12:54
 10/17 A kérdező kommentje:

“ Az ujjal pedig könnyen és precízen”


Ezen olyan jót nevettem utólag! Alapvetően egy zsíros trutymókolást és precízitást egy mondatban említeni… :D


De akkor már megkérdezem!

Mi történik ha te nem kened el az ujjaddal precízen? :)))

2021. febr. 20. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!