Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Aki pasztázáskor az ujjával...

Aki pasztázáskor az ujjával keni szét a hővezető zsírt az milyen betegségben szenved?

Figyelt kérdés
GPU és CPU-n.

2021. febr. 20. 11:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A paszta a CPU,GPU és a hűtőborda közti micro rések kitöltésére van, mint tudjuk a levegő nem jó hőelvezető.

Ebből gondolom nem a leghatékonyabb dolog újjal kenegetni.

2021. febr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Valóban nem jó ez így igaz! Bár az ujjadról levő szennyeződések sem hiszem, hogy jó hővezető képessége lenne. 🤔

Azt sem értem amúgy, hogy miért használsz olyan hűtőt amiben akkora lyukak vannak amit nem tud kitölteni a hűtőrászorítás, rögzítés ha csak egy kis paszat teszel a közepére anélkül, hogy elkezdenél precízen dagonyázni.🤔

2021. febr. 20. 13:18
 13/17 Szirty ***** válasza:

Bennem felmerült pár kérdés amire szeretném ha válaszolnál (a kérdésed megértése érdekében):


- Mi az oka annak hogy betegséget feltételezel annál aki így tesz?

- Milyen alapon feltételezed, hogy a gyárban a védőruhát a hővezető zsír (káros hatásai?) miatt viselik?


Vagy onnan fúj a szél, hogy egyszerűen csak undorítónak tartod a zsíros, ragadós közeg ujjal való érintését és nem tudod elképzelni hogy másoknak nincs ilyen ellenérzése?

2021. febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy nem azért hordják, hogy káros hatás ne érje az embert… Hanem hogy a termeket ne érje emberi szennyeződés.
2021. febr. 20. 14:32
 15/17 Szirty ***** válasza:

Igen, a félvezetőgyártásban ez fontos.

A hővezető pasztánál meg teljesen jelentéktelen.

2021. febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Èn fülpiszkálóval meg sarkosra hajtogatott papírszalvètával igazgatom el. De ujjal semmikèpp se èrnèk hozzá.
2021. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Hintalow ***** válasza:

Hát az elmúlt 20 èvben (2004-ben már nagyban raktam össze a sulinetes gèpeket egyetem mellett egy cègnek bèrmunkában) az összes gèpet igy csináltam, ha nem gyári hűtőn lèvő paszta volt.

Semmi bajom, a gèpek sem panaszkodtak soha 😃

2021. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!