Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezekben a dráguló időkben...

Ezekben a dráguló időkben mernél venni kínai noname laptopot?

Figyelt kérdés

Hasonlóra gondoltam:

[link]

Jelenleg átszámolva 270 000 forintért van benne i7 10750h cpu, 32GB ram, RTX 2060 gpu.



2021. febr. 22. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezek király specek szerintem, de nem ismerem a márkát. Keress teszteket, véleményeket az interneten.
2021. febr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmiféleképpen sem (főleg egy olyan oldalról, minta az aliexpress) őszintén én is szoktam innen vásárolni, és nem egyszer előfordult, hogy nem kaptam meg a csomagomat, mert a posta elhagyta/lenyúlta, na most egy ilyen drága cuccnál ez elég nagy kockázat. Főleg, ha megnézed 1-es az értékelése az eladónak, így már csak ezért sem, nem megbízható és kicsit kamuszagú is, hogy ilyen teljesítményt ennyiért adnak, ami egyébként a legalább duplája lenne máshol.
2021. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az Aliexpresszról szoktam vásárolni és eddig minden megérkezett. De nem kínából rendelek, hanem európai raktárból. Így is sokszor egy hónap mire megjön amit rendeltem, főleg mostanában. Türelem kell hozzá.

De most itt nem az Aliexpressz a lényeg, ez csak egy példa, máshonnan is lehet rendelni, ha jó áron van.

2021. febr. 22. 11:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja akkor más, ez nem volt tiszta, de akkor is figyelj a garanciára, hogy bárhonnan is rendeled, itt Magyarországon is tudd szervizeltetni, ha szükséges, illetve azt hiszem, hogy januártól a 100.000 Ft fölötti dolgokra 2 év kötelező garancia van azt hiszem, hogy ezzel is minden okés legyen, de így már érthetőbb a helyzet nekem is.
2021. febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tesztek szerint úgy teljesít ahogy kell neki. Őszintén, tök mindegy hogy ki csomagolja egy házba az alkatrészeket, a gpu az nvidiánál, a cpu meg az intelnél készül, a kijelző panelét valószínűleg ők is veszik valahonnan, és ez a lényeg - a népszerű márkák sem gyártanak többnyire semmit, csak dobozolnak, esetleg jobb minőségű lehet a ház, de a mai árak mellett ennyiért ez egy olyan kockázat amit személy szerint nyugodtan vállalnék. Feltételezve, hogy ahonnan rendelsz garantálja hogy azt kapod amit kiírtak. Ez a kínai cuccok szarok egy régről itt ragadt, ma már alaptalan hozzáállás. Szarok voltak, csak aztán odahordta a nyugat az összes cuccát és megtanultak jó cuccokat csinálni. Most is csinálnak olcsón szart, de ez nem az a kategória.
2021. febr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 hypno ***** válasza:
100%

Simán mernék.

Csak végig kell gondolni, hogy mik szólnak ellene és mik mellette. (Támogatás, driverek, stb.)


Még az is lehet, hogy ez egy feltörekvő márka, ami mondjuk olyan pályát fut be mint mondjuk a Xiaomi, vagy a Huawei.


Mindazonáltal amit belinkeltél, az kiköpött Alienware...lehet nem véletlenül.

2021. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gond azzal, hogy no name, csak legyenek vélemények, vagy teszt, vagy valami...
2021. febr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, közben látom,hogy linkeltél, és látod, vannak vélemények... ezt kerülni kell. A gép lehet jó, csak senki se kapja meg
2021. febr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Vagy nincs türelmük. Gyakran nem a meghatározott időben jönnek meg a rendelések még az európai raktárakból sem, hanem jóval később, ezt gyakran tapasztaltam. Ha nem teljesül a rendelés akkor vissza lehet mondani és visszatéríti az Aliexpressz.
2021. febr. 23. 22:35
 10/11 hypno ***** válasza:

#9


Mondjuk az is benne van ám, hogy a szarrágó magyar sokszor a free shipping szállítást választja egy 500 dolláros tételnél is, ahelyett, hogy a DHL, GLS vagy bármely másik fürge társaságot választaná.

2021. febr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!