Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mik ezek az elszállt videokárt...

Mik ezek az elszállt videokártya árak?

Figyelt kérdés

Most láttam hogy majdnem ugyanazt a karit ami nekem van 150ezrekért árulják.

Meg a hasonlókat is.


Én kb fele annyiért vettem kb 1 éve


2021. márc. 1. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Covid miatt hiány alakult ki (akadozó termelés; otthonragadtak miatt megnőtt igények (unaloműzés a munkanélküliségben / otthoni munkaállomások építése), amire rárakódott, hogy sokan menekítették a pénzüket kriptovalutákba, ami felnyomta az árfolyamot, ami őrületes bányászlázzá fajult.)


Ha akarod, akkor érdemes eladni a mostani kártyádat. Jó üzlet. Csak akkor nem tudsz gémelni majd 😃

2021. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de ha eladnám, aztán vegyek 300k ért olyat ami azért jobb is. De 1 éve fele ennyi se volt.
2021. márc. 1. 12:47
 3/8 elistvan ***** válasza:
Részben a covid, a kapacitáshiány (nem tudnak annyit gyártani amennyit el bírnának adni) plusz a bányászat miatt is, mert a bányászok egyből a gyártótótól megvásárolják így a kereskedőknek nem jut. Amik megnöveli a használt kártyák árát is.
2021. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
1 év alatt megduplázódtak az átlagbérek.. :)
2021. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogyne utolsó
2021. márc. 1. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:
5%
#5 szarkazmus???
2021. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Jó reggelt kívánok.
2021. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem veszel helyette semmit. Akkor addig nem gémelsz, hanem elmész kirándulni, krvázni, akármi.


Aztán ha 120 lesz a 3060, akkor az jó vétel lesz majd. Az a normális ára. Hamarosan, talán... hónapok kérdése csak talán.

2021. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!