Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártyát le lehet kódolni ?

Videokártyát le lehet kódolni ?

Figyelt kérdés
Nem tanul a gyerköc. Inkább játszik.
2021. márc. 3. 07:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Linux és Windows esetében is vannak erre szofisztikáltabb megoldások. A Windows 10 és a Gnome esetében pl az alap csomag része a szülői felügyelet.


Pl: [link]

2021. márc. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Morzsi007 ***** válasza:
35%
Beszélgess el vele vagy, ha nem használ, tüntesd el a tápkábelt vagy legalább egy jelszót állíts be neki, amit nem tud. Majd akkor játszik, mikor Te akarod.
2021. márc. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Miért pont a videókártyát kén ehhez "kódolni"? :D
2021. márc. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Mivel gondolom távoktatásos sulihoz kell a gép, viszont a videókártya csak a játékokhoz.
2021. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

"viszont a videókártya csak a játékokhoz."


Na szerintem pont ebbe a tárgyi tévedésbe esett bele a kérdező is. :D

2021. márc. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves a gyerek? Mert azért 16-7 évesnek nem kéne ezt csinálni :D
2021. márc. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne tévedés?


Skype,Moodle, Teams, Redmenta stb elzötyög integrált gpuval is, viszont egy Forza Horizon 4 vagy Cyberpunk már nem.


Persze GTA San Andreas akkor is el fog futni, de ha csak egy adott játékra van teljesen ráfüggve, megoldást jelenthet!

2021. márc. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Persze feltételeztem hogy nem egy már egyetemista gyereket akar így fegyelmezni, aki építészmérnök vagy gépész karon 3D modelleket készít. Na ahhoz kell gpu.


Más nem igazán jut eszembe.

2021. márc. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Te abból a feltételezésből indulsz ki hogy van integrált vga, de a kérdező szerintem azt gondolja, hogy a vga az a "játékalkatrész" amit ha korlátozol akkor játszani nem lehet, de bármi mást igen, miközben a számítógép nem egészen így működik. :D
2021. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Elég lenne a játék(ok) főkönyvtáránál kiszedni az olvasási/futtatási jogosultságot aztán csókolom, a gyerkőc nem játszik.
2021. márc. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!