Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AOC CQ32G1 monitor, Ez normális?

AOC CQ32G1 monitor, Ez normális?

Figyelt kérdés
A fent említett monitort használom kb. 3-4 hónapja, nagyon hamar elkezdett "kattogni" használat elején és után. Most vmi enyhe égett műanyag szagot érzek a gépem használata közben, és a monitorra is gyanakszok. Lehet, hogy a monitorral lenne a probléma? Valakinek van hasonló tapasztalata ezzel a monitorral?

2021. márc. 4. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha kattog, és égett műanyag szagot érzel, nos, a monitor-ba igaz, több a műanyag, mint a gépbe, talán az egyik kábel van megsérülve és az az ok, de emellett sok más ok is lehet, és ez nem egy normális dolog, miből jön az az égett szag pontosan? Kérdező, bár nem vagyok egy elektronikus, de zárlatot nemtudom kaphatsz e ez által, de vigyázz, hátha, minnél előbb nézesd meg vagy nézd meg.
2021. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy a pct is és a monitort is próbáltam megszagolni tapogatni, hogy meleg e de nagyon semmi. A gépnek már intéztem a szervizet, most a monitoron is gondolkozok. Az lenne a jó ha valaki hasonló monitorral rendelkezne és a "Kattogást" nem lenne nála mert akkor tuti, hogy az én készülékemben van a hiba, és nyugodtan szívvel garanciával visszaküldeném (és nem fizettetnék ki velem ezt a trippet). De azért is nehéz megállapítani mert a szmogra most vhogy nagyon érzékeny lettem úgy ahogy a porra is és közelről egyik informatikai eszközömön sem érzem ezt a bűzt.
2021. márc. 4. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Megértelek, kérdező. Nos, és nincs esetleg, több számítógép nálad? Mivel, akkor le lehetne tesztelni, hogy melyik a hibás a monitor, vagy a gép.
2021. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Laptomomról probálom használni, de vhogy nem érzem tökéletesnek az illatokat ígyse :(. Viszont a PC-m tuti hogy bűnős, mert cpum túlmelegedik, de lehet pont úgy jártam, hogy mindkettő cserben hagyott, ebben az online-only világban <HIDETHEPAINHAROLDFACE>.
2021. márc. 4. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem, viszont, töltsd le kérdező, a speedfan programot, és nézz rá a proci hőfokra vele. Kíváncsi vagyok mennyit mutat. Ha mindkét alkatrész bűnös hát az tényleg rossz így, de legalább az egyiket mondjuk, a cpu-t ha az is hibás, és egy pasztázás megoldja, akkor még okés.
2021. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha még kell ajánlás, akkor én a "HWInfo" programot tudom ajánlani
2021. márc. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!