Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox One X-et vegyek vagy...

Xbox One X-et vegyek vagy Xbox Series S-t?

Figyelt kérdés
Használt mind a két konzol viszont az Series S-re van garancia. Sima Xbox One-ról váltanék. Sima 1080p-s tévém van. Papíron ahogy néztem a One X erősebb az S-nél viszont boltba azt mondják a Series S a jobb.
2021. márc. 16. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Xbox One-t nincs túl sok értelme One X-re cserélni. Ha nem zavar hogy all digital, akkor series s.
2021. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sima One-on is többnyire gamepass-el játszottam.
2021. márc. 16. 17:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Series X :D
2021. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
SX
2021. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
SX-re sajnos anyailag nem tudok beruházni
2021. márc. 16. 17:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Xbox One X-el csak leszopatod magad. Már csak 1-2 évig fognak rá kijönni új játékok. A Series S-re meg még sok-sok évig, hiszen az az új generáció. Mindenképpen Series S.
2021. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ismeretlenidegenvagyok válasza:

Szerintem Inkább vegyél egy Xbox One S-t. De ha a ,,jobb" grafikát szeretnél akkor megéri az Xbox One X.


Ha persze 120 fps a megfelelő neked akkor érdemes az xbox series S/X

2021. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1080p-re bőven elég a Series S. Én Xbox One X-ről váltottam, és hiába erősebb papíron a régebbi gép, bizonyos játékoknál ordító a különbség az SS javára. Pl. Destiny 2-nél a menüből indítástól számítva 40 másodperc múlva már játszom is, a One X esetében 1 perc 45 másodpercet kell várni. S-en tükörsima 60 FPS, One X-en lassított felvételnek tűnő instabil 30.
2021. márc. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem Inkább vegyél egy Xbox One S"


Mi a rossebnek vegyen Xbox one Fat helyett Xbox One S-t? Ezt magyarázd már meg te agysebész. :D

2021. márc. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!