Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopra ha rácsatlakoztatok...

Laptopra ha rácsatlakoztatok egy monitort, akkor megoldható, hogy a laptopon és a monitoron egy külön oldal legyen megnyitva egyszerre?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy mondjuk a laptopon egy böngészős oldal van megnyitva, a monitoron meg egy jegyzettömb. Ez megoldható? És ha igen, hogyan? (windows 10-es laptop, HDMI monitor)
2021. márc. 16. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Windows gomb + P és kiterjesztés
2021. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Megoldható. Az is megoldható, hogy akár 3 monitort csatlakoztass rá és mind a három monitoron külön kép legyen. Csak ehhez kell egy dokkoló. Az, hogy egy monitort rácsatlakoztass és mondjuk a notebook kijelzőn legyen megnyitva egy TxT a külső kijelzőn meg böngésszél az gond nélkül megoldható. A windows gomb + P-vel tudod állítani, hogy a kijelzők egymáshoz hogyan viszonyuljanak.
2021. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mondjuk ez a tobb monitor nem uj dolog eyefiniti tamogatasu kartyakra tobb tucat monitort lehet kotni termeszetesen nindegyiken mas kep lehet
2021. márc. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Odáig megvan, hogy kiraktam a monitorra amit akarok, na de innan hogyan tudok a laptopra "visszatérni" úgy, hogy ott maradjon amit a monitorra kitettem, de itt meg tudjak mást csinálni?
2021. márc. 17. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Megfogod és áthúzod amit szeretnél, mintha egy monitoron mozgatnád az ablakokat
2021. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!