Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az asztali gép nem akarja...

Az asztali gép nem akarja érzékelni az egeret és billentyűzetet! Valaki?

Figyelt kérdés

A bemenettel nem lehet gond, mert ha belépek a BIOS-ba, ott működik a billentyűzet..esetleg ott kéne állítani valamit?


Windows 8!



2021. márc. 17. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbálj BIOS-ban egy gyári beállítást.

Ha nem segít, akkor próbáld meg ideiglenesen átdugni máshova, vagy más eszközt bedugni, menj be az eszközkezelőbe, töröld ki a drivereit a billentyűnek és az egérnek, majd csatlakoztasd újra, és (elméletileg) jó lesz.

2021. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legacy USB módot kapcsold ki.
2021. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha már windows 8-at használsz, akkor frissíthetsz is 10-re :D
2021. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam ezt a "Legacy USB mód kikapcsolása", és most nem tudok belépni a BIOS-ba. :(
2021. márc. 17. 14:07
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok: persze, mert most már a BIOS-nál sem működik az egér+bill. Azt próbáltad, amit én írtam? Ha nem, akkor most már szedd szét a gépet, vedd ki az alaplapból a gombelemet, várj 1 percet, tedd vissza, kapcsold be a gépet, és próbáld újra.
2021. márc. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!