Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártyám menthető még...

Videókártyám menthető még pasztázással, vagy már engedjem el?

Figyelt kérdés
Mai nap játék közben eltűnt a kép, és ez megtörtént háromszor, majd miután áramtalanítottam a számítógépet, és leszedtem a gépház oldalát, enyhe égett szag jött ki, és videó kártya felöl jött konkrétan. Miután kiszereltem azt is, a hűtőt is leszedtem, láttam hogy rég volt pasztázva. Égés nincsen rajta, szaga hamar eltűnt. Menthető még?

2021. márc. 19. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

"Menthető még?"


A kristálygömböm ugyan a varázsszervizben van, de megpróbálom a tarot kártyáimat...


Itt is megkérdezheted:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__joslas

2021. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha nem értesz hozzá nem kell válaszolni. Probléma nélkül át lehet ugrani a kérdés fölött. Viccesre meg nem sikerült.
2021. márc. 19. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Ez nem hozzáértés kérdése, kisfiam.
2021. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
A pcie express slotot nézd meg, lehet ott égett meg valami. Ha ez van, akkor az alaplapod másik slotjában használhatod a kártyát, ha van és ha túlélte.
2021. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Valami égett pedig. Mosfeteket nézd át jobban!

Ha nincs ötleted, és esetleg egy értékesebb kártyáról van szó, akkor dominik műhelyébe küldd be!

2021. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehülyézed az elsőt, de arra célzott, hogy nem lehet távgyógyítani, pláne annyi alapján nem, hogy valami füstölt, azt meg főleg nem lehet megmondani, hogy menthető vagy sem. Ezt látni kell, ahhoz hogy bármit lehessen mondani, így ennyi info alapján hogy " valami " füstölt, max annyit lehet mondani vagy igen vagy nem.
2021. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
te aztán nagyon értel hozzá, mondjuk az elektronikai égés szagnak semmi köze a pasztához, de sebaj
2021. márc. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
Egyébként ha már szétszedted mindenképp pasztázd újra mert fog rajta segíteni.
2021. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!