Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adtam a számítógépemhez hozzá...

Adtam a számítógépemhez hozzá még egy HDD-t, de lassabban kapcsol be, mióta bent van. Összefügg?

Figyelt kérdés
Ma beraktam a gépembe egy 2TB-os Seagate HDD-t az 500 gigás mellé. Mióta bent van észrevehetően lassabban kapcsol be a gépem (SSD-ről). Van bármi köze hozzá?

2021. márc. 24. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Igen, nagy az időbeli különbség az ssd javára.Azt tanácsolom, hogy használd az ssd-t c:-nek és a 2terásat meg usb-n keresztül.
2021. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Addig nem lesz boot, amíg nem pörög fel a HDD, és erős gyanúm, hogy a tied ráadásul 5400RPM-et tud, ami tudtommal még több idő, amíg felpörög.
2021. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

7200RPM-es, köszönöm a választ!

2021. márc. 24. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Az alaplapnak be kell olvasnia róla, hogy bootolható-e. Ehhez meg kell várnia míg felpörög. Ha lassan pörög fel, kénytelen kivárni, azaz lassabb lesz a boot.
2021. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyit még megpróbálhatsz, hogyha BIOS-on belül a boot sorrendben benne van valamelyik HDD, akkor azt töröld onnan.
2021. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

HDSentinel mit mond rá?

Nem döglődik?

2021. márc. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Simán rossz kábel, vagy rosszul rádugott kábel is lehet.
2021. márc. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!