Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb processor JÁTÉKRA ?

Melyik a jobb processor JÁTÉKRA ?

Figyelt kérdés
AMD RYZEN 5 3500x vagy 3600

2021. márc. 28. 21:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

19: 18 vagyok, akkor kérlek, idézd, hogy hol írtam le, hogy ez vagy az konkrétan jobb, a kérdés játékokra vonatkozott, azokban az adott kategóriában jobb, pont.


A szövegértés pedig: A 14nm esetében arra világítottam rá, hogy kicsit túl van tolva a jelentősége. Normális hűtést kell választani, és esetleg villanyszámlán éves szinten pár ezressel több lesz. Nem azt írtam ezzel se, hogy hú Intel jobb mert 14nm maradt nála, hanem csak annyit jeleztem vele, hogy kicsit túl van dramatizálva, ez a 14nm

2021. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

fognak meg a voros ordog (amd) hivei sirni eveken at

mindent elore megtervezett a globalis elit

2021. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
32%

#22.Nem vagyok AMD hívő, nem érdekel engem hogy ki gyártja.

De ha valaki azonos áron megoldja modernebben és időtállóbban miért vegyek a régi elavult megoldást? Csak mert játékokban hoz +5 FPS-t?

Természetesen ha az Intel is átáll 7nm-re akkor már reális az összehasonlítás és kialakul egy valódi versenyhelyzet ami mindenkinek jó.

Szurkolok nekik, hogy bővítsék a saját gyáraikat és át tudjanak állni 7 nm-re.

Mindenki küszködik a készlethiány miatt, mi vevők is mert felment mindennek az ára vagy eleve nincs lásd a konzolokat. Jobb lenne ha kicsit levennék a TSMC válláról a terhet. Minden mindennel összefügg, nincs megtervezve minden előre de az biztos hogy az AMD és az Intel gyártásmennyisége erősen összefügg. Lásd most az Intel sem nagyon tud átállni mert készlethiány van és drága lenne a gyártás, ráadásul az AMD lekötötte egy jó részét is.(elsősorban a professzionális és konzolszegmens viszi ezért is drága pl. a 3600)

2021. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Na játékok szempontjából miért is modernebb és jövőtálóbb. Senki sem fog tudni jósolni egy percre se előre.
2021. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!