Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi ez, és honnan hiányozhat?

Mi ez, és honnan hiányozhat?

Figyelt kérdés

A napokban szétszedtem darabokra az asztali PC-t, hogy kitakarítsam, mert már nagyon hangos volt(nem is véletlenül, mint utólag kiderült, mert volt benne annyi por, hogy azt nem részletezem) azután összeraktam, működik rendesen minden, de észrevettem, hogy ez a pici fekete alkatrész kimaradt valahonnan. A gép működik rendesen, de engem akkor is aggaszt, hogy mi lehet ez, és honnan eshetett ki. Esetleg okozhat valamilyen problémát? Kérlek Titeket, aki tudja, hogy mit kezdjek vele, az írja meg. Előre is köszönöm szépen!


[link]


2021. ápr. 3. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Tedd el emlékbe. Ez egy darab műanyag, szóval nem szerves része egyetlen alkatrésznek sem, maximum valamilyen rögzítőelem lehet.
2021. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!