Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elég jó gépem van de nem...

Laci7 kérdése:

Elég jó gépem van de nem csúcs leírom az adatait Msi H310M pro-m2 plus alaplap,Pentium gold g5400 2 magos 3,7ghz processzor,8gb ddr4 ram,ssd gyorsító... Integrált vga kártya van benne Intel uhd graphics 610-el lehet e például a crysys1-et játszani?

Figyelt kérdés
Ezzel a integrált vga kártyával lehet e játszani például a crysys 1. részét? Köszönöm a válaszotokat.
2021. ápr. 3. 18:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%

"Elég jó gépem van"


Nem, nincs. A Crysist meg úgy ahogy van felejtsd el.

2021. ápr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Jó akkor nem jó gép de nem is lassú de akkor egyáltalán futnak e rajta játékok hogyha torrentbe letöltöm?
2021. ápr. 3. 18:41
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
Lopásban itt nem tudunk segíteni.
2021. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2021. ápr. 3. 18:45
 5/19 anonim ***** válasza:
20%
Töltsd le és meg látod, amúgy tényleg nem jó gép sőt elég gyengus inkább "netezős" kategória, a veszteseket meg hanyagold akik azt mondják "úh lopósában nem segítettünk vedd meg te g#ci" , meg nézném én melyik fizetne olyasmiért amit ingyen is meglehet szerezni persze meg van a maga kockázata de reoladed,razor,codex stb stb verziókkal semmilyen gond és problémám nem volt még,
2021. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

"a veszteseket meg hanyagold akik azt mondják "úh lopósában nem segítettünk vedd meg te g#ci""


Elég érdekes világszemlélet, hogy a takonygerincű tolvajok a vesztesek.


"meg nézném én melyik fizetne olyasmiért amit ingyen is meglehet szerezni"

Tessék, itt vagyok, nézz ameddig akarsz.

2021. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
Persze mert ha neked futja rá akkor a kérdezőnek is, sőt mindenkinek !Ez is egy érdekes világ szemlélet, és szerintem több sebből is vérzik mint az enyém :) bár lenne lehetősége ingyen meg szerezni de ne éljen vele mert "tolvaj" lesz hát öcsém akkor elég sok tolvaj van már csak szegény kicsin hazánkban is mert nem hiszem hogy 130 ezres minimálbérből mindenki meg teheti hogy 10-20 ezreket dobjon ki játékra de hát ha csoró akkor dögöljön meg nem igaz ?
2021. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 P.O.C. ***** válasza:
100%

#5: Azt ugye tudod, hogy ezeknek a "veszteseknek" köszönheted azt, hogy neked, mint tolvajnak egyáltalán van mivel játszanod a számítógépeden?!

Ha mindenki a lelopná a netről, egyik fejlesztő cég sem csinálna játékokat, mert nem lenne bevételük, nem hogy fejlesztési költségeket nem tudná fizetni, de még alkalmazottait sem. Eléggé 2-bites felfogásod van ami azt illeti.

2021. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%

"Persze mert ha neked futja rá akkor a kérdezőnek is, sőt mindenkinek !"


Egy szóval sem állítottam ilyet.


"akkor elég sok tolvaj van már csak szegény kicsin hazánkban"


Ez bizony így van.


"nem hiszem hogy 130 ezres minimálbérből mindenki meg teheti hogy 10-20 ezreket dobjon ki játékra"


Senki sem kötelezi rá, hogy így tegyen, pláne, ha nem fér bele a keretbe. Abban az esetben keressen a büdzséjéhez képest olyan szórakozást, ami nem okoz anyagi megterhelést.

2021. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 P.O.C. ***** válasza:
40%

#7: Én azért annyira nem álszenteskedek, mint az előttem szólók. Fiatal suhanc koromba én is a warez eszközéhez nyúltam, mikor még nem volt saját jövedelmem. De még ha lett is volna, két fizu se lett volna elég ahhoz a játékmennyiséghez, amit fogyasztottam. Viszont már akkor felfogtam ésszel, hogy ez gáz, és nem lúzereztem le azt, aki megvette eredetibe.

Most meg mindet eredetibe veszek, egyrészt most már úgyis főleg a multi részre érdekel egy játéknak, ami úgyse működik warezzal. Másrészt sokkal nyugodtabb vagyok így, jól esik hogy támogattam fejlesztőknek és biztonságosabb a gépemnek is.

2021. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!