Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elég jó gépem van de nem...

Laci7 kérdése:

Elég jó gépem van de nem csúcs leírom az adatait Msi H310M pro-m2 plus alaplap,Pentium gold g5400 2 magos 3,7ghz processzor,8gb ddr4 ram,ssd gyorsító... Integrált vga kártya van benne Intel uhd graphics 610-el lehet e például a crysys1-et játszani?

Figyelt kérdés
Ezzel a integrált vga kártyával lehet e játszani például a crysys 1. részét? Köszönöm a válaszotokat.
2021. ápr. 3. 18:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%
Köszönöm kedves #8-as van benne igazság amit mondasz, de én a 2 bites felfogásommal úgy gondolom mindenki addig nyújtózkodjon ameddig a takarója ér, és ha van rá lehetőség akkor miért használnánk ki ? Mindig lesznek olyan emberek akik meg veszik, így ma nyugaton alhatsz, lesz bevétele fejlesztő cégeknek és tudnak neked új fasza játékokat csinálni. Ja igen, lehet hogy a "vesztes" erős kifejezés volt részemről de sajnos sokan vannak vele úgy hogy ha nekem futja rá akkor másnak hogy a f@szomba nem stb stb..
2021. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Jól van haggyák abba légyszives a veszekedést a lényeg hogy futnak rajta a játékok ennek nagyon örülök.
2021. ápr. 3. 20:13
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

" a lényeg hogy futnak rajta a játékok"


Az feltűnt, hogy senki sem mondott ilyet? Sőt..

2021. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%

#7 hagyjuk már ezt a nem futja rá szöveget. 4 euró az ea access, egy hónapig játszhatsz közel az összes ma originen kapható ea játékkal(többek között crysis 1-2-3 al) - ha meg ennyi nincs rá, akkor hogy van egyáltalán lehetőség gép előtt tespedni?

Engem egy kicsit sem érdekel hogy megveszed-e a játékokat, de ettől a szövegtől a falnak tudnék menni. Van olcsó alternatíva szinte kivétel nélkül minden játék esetében, legfeljebb nem azonnal megjelenés napján játszol vele - de ugye crysisról volt szó, ami meg nem tudom, 13 éves?

2021. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy netezésre ez egy jó gép, de játékokhoz pocsék!


Szerezz be hozzá egy gtx 750-et lágalább! Vagy ha többet költenél, akkor bios frissítés után egy 9100F + gtx970 / rx580


Természetesen mindent a használtpiacról. És akár még mehetne bele +8 gb ram is.

2021. ápr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
ok köszi mindenféleképpen teszek bele egy jó kis videókártyát
2021. ápr. 4. 12:34
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
#15 ebbe az alaplapba nem megy bele a 9. gen. amúgy használtan egy i5-6600 már egész jó áron kapható
2021. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17, te miért akarsz kicseszni mással? Hát elmész te a 🤭🤭🤭 !!

Ha már szeretnél kijavítani, akkor legalább nézz utána, mielőtt hülyeséget írsz! Az átverős mocskos életbe hát!! 🤬🤬

[link]


Természetesen a H310 chipsetes alaplapok intel 8 és 9. generációval kompatibilisek.

2021. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
bocs elnéztem a chipsetet, miért akarnék vele kicseszni? (#17 vagyok)
2021. ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!