Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Tápegységem mellé milyen...

A Tápegységem mellé milyen videokártyát lehet majd betenni. ha lejjebb mennek a vga árak?

Figyelt kérdés

DELL H265AM-00 265W. + 3.3V amps, +5V amps, +12V amps. A helyzet az, hogy elsősorban vga-ra lesz pénzem. Max 25-30 ezer forintom. Ennyiből a bányászat után szerintem Max egy gtx 1650 super/ rx 590 jönne ki. Szerintem utóbbit már nem bírná el. Talán még az 580-at. Meg az 1650S sem biztos. Ha úgy van akkor jó lesz nekem egy 1650 vagy egy rx 570 is. Egyik haveromnak van eladó gtx 780 ti 6gb 28-ért. Ide adná lealkudva nekem. Amúgy más ismerősének 35-be adja. A hardveraprón pedig 85-be árulja idegen embereknek. De az biztos, hogy nem menne a ezzel a táppal.

Processzornak: AMD FX 8370E 3.3 GHz van a gépben. Amit nem oc-ztam még. Ssd nincs. Hdd-bol van egy 320gb 5700rpm. És egy 1tb 7200rpm seagate. Rambol 14 gb ddr3 van benne. Radeon HD 5570 512mb ddr2 vga van benne jelenleg. Sajnos ezen a vgan még az ac origins is csak 5 fps-el laggolgat legkisebben. És a gta 5 is rosszul megy. Cyberpunk el sem indul. Hiába volt jó kártya abban az időben mikor ki jött.



2021. ápr. 7. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Tápcsere nélkül maximum olyan kártya mehet bele, ami nem igényel külön tápellátást.


Ilyesmik például a modernebb szériákból:

* GTX 1650

* GTX 1050/1050Ti


* Radeon RX 560

* Radeon RX 460


de ezekkel az említett játékok esetében jó esetben is maximum alacsony beállításokkal boldogulhatsz el.

2021. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!