Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi most a legjobb e-book olvasó?

Mi most a legjobb e-book olvasó?

Figyelt kérdés
Csak hogy kicsit pontosítsam a kérdést: E-book olvasót szeretnék vásárolni, viszont nem tudom eldönteni, hogy Kindle mellett tegyem le a voksom, vagy más típusok (pl:pocketbook) mellett. Nagyon vonz a Kindleben a népszerűsége, ami gondolom nem véletlen, teljesen korrekt kis gépnek tűnik, viszont vele szemben pedig azért tűnik jónak a pocketbook, vagy egyéb márkák, mert sokkal több fájlformátumot támogatnak. Könyvek, dokumentumok olvasására használnám, és nem szeretnék többet költeni rá 40 ropinál. Milyen szempontokat kéne szem előtt tartanom, mi alapján válasszak?

2021. ápr. 11. 00:52
 1/2 elistvan ***** válasza:
51%

Azt vedd az tetszik! A media marktban vagy az euronicsoban szokott lennei kiállítva mintadarab bemélsz megnézed megtapizod, eldöntöd. Vagy van ebook olvasós szakfóruma prohardveren ott is kérdezhetsz.


[link]

2021. ápr. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor kerestem ilyet, rzek voltak a szempontok:


Kindle-e: Az Amazon kb a legminőségibb szolgáltatást adja, nem csak a hardver van mögötte, hanem egy ökoszisztéma. Többet tud általánosságban mint egy kínai csoda.


Eink: A legtöbb ilyen, de láttam olyat ami nem volt az. Érdemes megnézni biztos ami fix.


Háttérvilágítás: Nem mindegyikben van, ha szeretnél sötétben olvasni, jól jöhet.


Háttértár: A támogatott formátumok nem foglalnak sokat, pár gb elég lehet hogy ne kelljen soha törölni. Minél nagyobb, annál ritkábban kell -> annál nagyobb a gyűjtemény.


Wifi kapcsolat: Az esetleges rensszerfrissítéseket egyszerűbb telepíteni, valamint a könyveket feltenni is egyszerűbb rá.



Ezek alapján én a Kindle Paper 3 lett évekkel(2018) ezelőtt. Kicsit drágabb volt, mint a kereted (44000), viszont azóta is nagyon szépen működik. Havonta kell tölteni, könnyű rá tokot lőni (mindenképp akarsz rá, a képernyő karcolódhat).


Ez egy szinten személyes preferencia, az előttem szólónak igaza van. Ha nem áll kézre, akkor mindegy is. Menj be MediaMarktba, ott meg lehet tapizni őket.

2021. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!