Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A faterom kikapcsolta a...

A faterom kikapcsolta a hosszabitót amin a gepem volt most csikos a kep neha mitol lehet ez javitható csak vidi kari hiba vagy mas is ?

Figyelt kérdés

Ezt produgalja [link]

Nehe teljesen jo meg csinalj olyat is hogy a win logoig jo majd nincs kep mintha ki huznam a vga kabelt vagy ugyan ez csak van kep de csikos . Amikor csikos kikapcsolom bios elem ki be kapcs kikapcs bios elem vissza be utana ujra jó . Elotte mielott ki kapcsolta volna az elosztot olyat csinalt a win logonal "lefagyott" nem jelent meg a forgo karika majd kb egy perc muva tolt tovabb rendesen win 10 pro 2004 ?????



2021. ápr. 19. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Telepitsd ujra a Windows-t.
2021. ápr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a video kártyám 1gb gt 730 az alaplapom gigabyte ga-ma78gms2h a procim amd athlon II X3 455 3.3 ghz
2021. ápr. 19. 09:05
 3/10 A kérdező kommentje:
ujra raktam és akkor lattam meg elöször hogy maga a post képernyőn is csik van meg a betűk is elmosodotak voltak ki kapcsoltam vártam kb 10 percet utana a post meg a telepitő is jó volt de a telepitás végén a üdvözöljök szovegnél kékhalál win ujra rak akkor jó volt most ez a fentenn emlitetek de most jelen pilanatban jó a gepen irom ezt lehet hogy elromlott a widi kari ?
2021. ápr. 19. 09:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát lehet sajnos, de én azért megpróbálnék két dolgot:

- okostv-re rakni

- másik vga kimeneten összekötni

2021. ápr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
meg probalom ha ott jó akkor a d-sub rosz csak ha ott is rosz maga a kari ? ha be teszema proba karomat egy regi x550 ha ott is csinalja akkor lehet a deszkára gyanakodni ?
2021. ápr. 19. 09:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, ha a másik kimenettel jó a vga, akkor a kimenet ment szét.


Ha a régi vga-val is rossz, akkor igen valószínű alaplap, de ott is lehet csak slot is.

Legalábbis, bár nem vagyok szervizes emberke, de volt olyan nekem, hogy másik slotban ment, viszont neked nincs még egy slot szóval gyakorlatilag alaplap..

2021. ápr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért még eszembe jutott az is, hogy a tápon van ugye a direkt vga táprész, az is elmehetett, most nem néztem hogy a tieden van -e ilyen, de ha a régin nincs ezen meg van, akkor még ez is lehet.
2021. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nincs [link] ilyen a vidi karim a tápom egy arlt márkályú
2021. ápr. 19. 09:56
 9/10 A kérdező kommentje:
bocs [link] ez az gainward 1gb
2021. ápr. 19. 09:57
 10/10 A kérdező kommentje:
ja a alaplapn van integrélt d-sub dvi meg hdmi azon is ki probalom
2021. ápr. 19. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!