Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most vettem egy Lenovo i3-as...

Laci782 kérdése:

Most vettem egy Lenovo i3-as notebookot elég jó kis gép. Az alap intel hd4000 vgaval milyen játékok futnak el?

Figyelt kérdés
Van benne egy komolyabb kártya egy amd radeon hd 8570 2 gb de azt én a biosban nem tudom átállítani.
2021. ápr. 21. 20:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Jó,nem komoly gép de szeretnék vele játszani jobb játékokkal.
2021. ápr. 21. 20:17
 2/16 anonim ***** válasza:
Passziánsz.
2021. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért csaknem
2021. ápr. 21. 21:04
 4/16 anonim ***** válasza:
Maximum régebbi, vagy kis gépigényű játékok, minden máshoz kéne a HD8750. Az sem erőmű, de azért lehet vele játszogatni.
2021. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Értem akkor majd valakitől kérek segítséget hogy állítsák át a biosban.
2021. ápr. 21. 21:41
 6/16 anonim ***** válasza:
Olyan játékok, amik mostanában vannak biztos, hogy nem fognak elfutni. De a Minecraft-nak és a Fortnite-nak azért mennie kell. Ezek elég népszerűek és rendkívül kis gépigényűek. De egyébként megtudhatjuk a teljes konfigurációt? Hátha előrébb leszünk, hiszen vannak jobb és rosszabb I3-asok is. Meg persze a RAM meg a többi alkatrész sem mindegy a játékoknak.
2021. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Dr Jegesmedve!


A Fortinte biztosan nem fog menni ezen az Intel IGP-n. Illetve menne, de abban nem lenne köszönet!

A Counter Strike 1.6 Steamről csak úgy tud FHD-t 100FPS-el, hogy minden lowon és kikapcsolva van.


Muszáj lenne a Radeont életre kelteni ebben a lapotban!

2021. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#7-es


Sosem játszottam a Fortnite-tal, így nem tudom, hogy mennyire kicsi a tényleges gépigénye. De néhány havertól hallottam, hogy a Minecrafttal teszik egy szintre. Az pedig elfutott a 20 éves laptopomon is FHD-n minimumon olyan 20 FPS-sel. Nekem az már ment, igaz, nem volt jó, de valahogy elfutott. Mondjuk az a gép egy rakás sz@r volt. Lefagyott az asztal...

Viszont a videókártya az gyengéje ennek a laptopnak.

2021. ápr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8#

A látszat néha csal! Akármilyen hülyén néz ki az a játék, azért van ám gépigénye rendesen.

20FPS hát az főleg egy belső nézetes játéknál nagyon kevés.

A Fortinte meg egy BR multi, szóval ott nagyon kell az FPS ha egyáltalán valamilyen sikerélménye legyen bárkinek.


Egyébként a processzor sem túl erős ebben a laptopban.

Az még a régi 2/4 szálas lehet és mivel laptop processzor gondolom a 2-3 generációs asztali processzorokhoz képest is lassú.

2021. ápr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9


Egyetértek, de én nem várnék nagyon sokat ettől. Nálam az I3-asok csak a 8. generációtól kezdődnek érdemben játékra. Inteles VGA-val meg el lehet felejteni a medium grafikát is. Lehet próbálkozni, kis gépigényűek mennek is. De hosszútávon csak felhúzzuk magunkat, hogy kevés.. És itt már nem 1-1 alkatrész szerintem a gond. Meg azt sem szabad elfelejteni, hogy a laptopokban ugyanaz a kártya gyengébb, mint PC-kben. Mikor olvastam a kérdést, akkor már a tapasztalataim alapján elengedtem, hogy ez alkalmas lehet mai játékra. Hiszen ezek mellett biztos nincs minimum 8GB memória és a többi. Bár én kíváncsi lennék, hogy hogyan kezel egy mai, friss játékot. Legyen az bármi, aminek jó a grafikája.

2021. ápr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!