Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehet egy 2019-és MacBook...

Hogy lehet egy 2019-és MacBook pro, ilyen hardverrel ilyen drága?(1.4 Ghz 😯)

Figyelt kérdés

-13,3 hüvelykes retina kijelző 2560x1600 képpontos felbontással

-Intel core i5 1,4 GHz

-8 GB RAM

-128 GB SSD

-Touch Bar & Touch ID

-legújabb operációs rendszer verzió: macOS Big Sur

-Az akksiban 185 ciklus van.így nyugodtan mondhatjuk újszerűnek.


Ezt nem értem… 1,4 Ghz Intel core i5??? Mivaaaan?? És használtan közel 350.000Ft????

Mondja mar meg valaki, hogy ebben mi éri meg, és hogyan lehet komolyabb feladatokat elvégezni ezen a gépen? Nem játékra, munkára. Pl. Komoly videó vágás stb…


Ennyiért basszus olyan gépet veszek Windowsal, hogy a Síri is sírva fakad….

Épeszű magyarázatot tud erre valaki adni?

Más gépek i7 2.1 Ghz / 3.2 Ghz !!!

Ez meg csak 1.4 Ghz?

Most vicceljünk, vagy ennyire sok pénzük van az embereknek és nem látják, hogy hülyének vannak nézve?

De ha valaki tud nekem értelmes választ adni, állok elébe!



2021. máj. 10. 05:50
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
55%

"Jelenleg nem érdekel a környezetvédelem"

elég baj az...

"nem hiszem, hogy elviszi bárhova is újrahasznosítani.."

hát ez is elég nagy baj.

"Te szelektálod a szemet otthon?"

Igen

"Igen?"

mondom, hogy igen! :D

"a végén egybe öntik és ugyanúgy elégetik"

Ez a mondatod megintcsak az elmaradott begyöpösödött gondolkodásmódodat jelzi.

"Pont ellenkezőleg kellene ezt csinálni."

Na végre egy pont amiben igazad van!

2021. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Ebben a szituációban sajnos nem tud érdekelni, a környezetvédelem. Pont amiben egyeztetünk, az ár miatt.


Sajnos nem elmaradott begyoposodott gondolkodás, ezt konkrétan tudom. Ahova viszik szemétégető ott egybe öntik és elégetik. :/ Ezt biztos forrásból tudom, nincs okom kételkedni, bár Én is csak néztem. A nagy áruházakban is szelektíven gyűjtik, de hátul egybe megy a nagy kukákba.. Tescoba nem tudom, de Auchanbe 100%. Az ország összes Auchanjeben dolgoztam egy külsős cégnél mint technikus(lényegtelen mit és milyen cégnél) és mivel bejáráson volt mindenhova, így a saját szememmel láttam ezt.

Valószínűleg Te vagy túl naiv, hogy elhiszed ezeket. Nem kétlem, hogy vannak kisebb cégek, vagy újrahasznosító üzemek, de Te mint átlag ember aki otthon szelektál, sajnos semmit nem ér, mese habbal. :/

2021. máj. 12. 19:05
 33/33 A kérdező kommentje:
Nem egyeztetünk, hanem egyetértünk… Kijavítja a telefon azt is amit nem kellene.
2021. máj. 12. 19:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!