Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi okozhatja a számítógépem...

Zuborka2 kérdése:

Mi okozhatja a számítógépem véletlenszerü kifagyását?

Figyelt kérdés

A pc-m nagyjából 5 perc és 1 óra használat között folyamatosan leáll, néha el sem indul. Jelenleg memóriát, alaplapot és processzort cseréltettem rajta, de nem segített. PC szervízben pedig tesztelték a videókártyát, és elmondásuk szerint jó volt (Bár kezdek kételkedni). Jelenleg tápegységet és vidikarit nem cseréltem rajta, mivel eddig senki se tudta megmondani, mi okozhatja a problémát. A képernyô egyszerûen fekete/színes lesz, viszont a pc nem áll le, szimplán nem érzekel semmit. Bármi ötlet azzal kapcsolatban, hogy mi okozhatja ezt? Ahogy említettem, szervízben nem tudták megmondani.

Válaszokat elôre is köszönöm!



2021. máj. 24. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Írd le a gép alkatrészeit!


CPU,ALAPLAP,GPU hőfok? (AIDA64,MSI AFTERBURN)

2021. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Tápegység vagy alaplap hiba lesz. Néha megugrik a tápfeszültség, aztán valamelyik chip feladja.
2021. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
A színes kép + a gép nem áll ke csak elmegy a kép hibaleírásból nekem egyértelműen vidikari lesz. Ha van a procidban integrált, vedd ki a kártyát és használt az integrálttal, ha akkor megszűnik a probléma, akkor meg is van a bűnös.
2021. máj. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!