Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a problémá...

Mit gondoltok erről a problémáról? (II. felvonás)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nnemrég volt egy kérdésem melyet itt elolvashattok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__1..

Most ezt nem írnám le megint. A dolog most úgy áll hogy nem mentem neki a forrasztásnak mivel f*sok. Viszont kifigyeltem valamit. A gép csak azután fagy le hogy már megy egy ideje. Ez kb 35-50 perc. Néha piros és zöld pontok jelennek meg a fagyásnál de ez nagyon ritka. (63 esetből 2). Már tápot is cseréltem de azse segített. A kérdésem most már az hogy ez videokártya hiba vagy lehet más? (Most feltettem egy Win7-et és itt egyszer fagyott le a leállásnál. Színes pontok nem voltak.) A kártya típusa ASUS V8440 Deluxe. Bocs a hosszú leírásért.


2010. aug. 24. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha a kondi nem érintkezik, akkor azzal van a baj... Ezt megnézheted, látszódnia kell. (esetleg egy kicsit megmozgathatod, de csak óvatosan, hogy le ne essen, és ha látod, hogy nem érintkezik, akkor ott a hiba)

Amúgy akármi lehet a hiba...

2010. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nos megnéztem a kondit. Kicsit laza de tökéletesen érintkezik. Azért köszönöm a tippet.
2010. aug. 25. 10:24
 3/5 A kérdező kommentje:

Nos még egy pár tapasztalat:

-Van mikor indulás után lefagy, de van mikor újraindításig semmi baja. De persze van 10-20 perc után is.

-Ha a videokártya 1.5 helyett 1.8 voltot kap akkor stabilabb. A RAM és processzornál ugyanez.

-Mostmár a Win7 nem enged 1440x900-as felbontást. Még 2048x1536-ost is enged de pont azt nem ami kéne.

2010. aug. 26. 11:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha teheted probáld ki egy másik videókártyával

Mert a leirtak alapján én videókártyára tipelek :)

2010. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amint tehetem megpróbálom. Sajna jelenleg csak egy pci-e kártya van a közelembe.
2010. aug. 26. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!