Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy gembird dvd usb 2.0...

Van egy gembird dvd usb 2.0 külső dvd-cd iró olvasóm de ha belerakok barmilyen lemezt nem ismeri fel. Windows 10 rendszer van. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2021. jún. 20. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
USB 2.0 ugye Y-kábelt használsz hozzá?
2021. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem y kábel. A csomagolásban adtak hozzá kettő darab kábelt. Sima usb az egyik végük. A másik ami a meghajtóba megy de különböző fogalaltúak. Közben egy gyári telepítő cs-t beolvasott. De az üres cd-dvd lemezeket hiába pörgeti nem ismeri fel. nekem meg inkább írásra kellene a meghajtó.
2021. jún. 20. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha üres lemezt raksz bele, azzal a windows önmagában nem csinál semmit


Fogj egy író programot (pl NERO vagy Ashampoo Burning Studio)

Kezdd el a lemez létrehozását, és csak akkor helyezd be az üres lemezt, amikor kéri.

2021. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam író programmal beleraktam a lemezt de a program is azt írta nincs a meghajtóban lemezt. Passz nem tudom mi lehet.
2021. jún. 20. 23:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Ponosan milyen típusú az író?

(Gembird xyz123)

2021. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gamebird External USB Drive
2021. jún. 20. 23:09
 7/9 A kérdező kommentje:
Gembird nem gamebird
2021. jún. 20. 23:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Még mindig kevés :)


Jó lenne tudni, hogy pontosan mi a típusszáma


Esetleg AIDA64-el megnézni

2021. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nézegettem az egyik aruház oldalán az értékeléseket a termékkel kapcsolatban. Jó pár embernek ugyanez a problémája.
2021. jún. 20. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!